Trešdienas pēcpusdienā Samsung prezentāja savus jaunākos Note sērijas mobilos telefonus, kā arī uzlabotus planšetdatorus, taču pirms tam, dienu iepriekš, Apple saviem pircējiem piedāvāja atjaunotus iMac datorus.

Kompānija uzlabojusi un atsvaidzinājusi savu klasisko viss vienā datoru ar jauniem dzelžiem, tā kā tās nav radikāli lielas izmaiņas, par kurām būtu nepieciešams veidot veselu pasākumu, taču ievērības cienīgs ir fakts, ka beidzot kādā no Apple datoru produktiem būs 1080p izšķirtspējas kamera. Par šo jau tiek jokots vairākus gadus, ka tiek atjaunoti Mac sērijas datori, taču tie nesaņem uzlabotu kameru, kamēr iPhone un iPad tās ir visai jaudīgas un atbilstošas. Bet nu vadzis ir lūzis, un tas ir noticis.

Atjaunota ir iMac 27 collu versija saņēmusi jaunākos 10. paaudzes Intel procesorus, jaudas robežās no 3,1 līdz 3,8Ghz ar jaudīgāko astoņkodolu i7 versiju. Operatīvā atmiņa sākot no 8GB, kura palielināma līdz 128GB. Video jaudu nodrošinās Radeon Pro 5300 vai Pro 5500 XT grafiskās kartes. Acij tīkams būs 5K izšķirtspējas ekrāns ar 5120×2880 izšķirtspēju un 500 nitu gaišumu. Tāpat Apple atjaunotajam iMac piedāvās uzstādīt speciāli izstrādāto ekrāna stiklu, kurš mazāk atspīd, līdzīgi kā Pro Display XDR, un tas papildus izmaksās 609 EUR.

Datoru cena būs sākot no 2046,05 EUR lētākajā bāzes versijā, bet maksimāli nokomplektētais jaunais iMac sasniegt jau 10595,65 EUR vērtību.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1102

>datora bāzes versijā ir iekļauta tikai bezvadu pele, bet klaviatūra jāiegādājās atsevišķi.

Tas jau kā labiem ričukiem līdzi nedod pedāļus, jo tie katram ir savi.
Tiesa, tad nav vērts arī peli dot.

Ja gribētu iepārdot tieši savu klavieri un peli, nu dotu kopā ar kompi kuponu 70% atlaidei pērkot appleboard un applemauze, savus 50% cenas vienalga iekļaujot kompja cenā. Te jums i izvēle, i iespējas.

user

Tā nu gan nav, ka nenāk klaviatūra. Paskaties apple.com lapu un ir redzams, ka visiem nāk.

rbrts

8GB RAM par 2K 😂😂😂