Viedtālrunis ar lokanu ekrānu gandrīz nevienu vairs nepārsteigs. Pat mobilo sakaru operatori saviem klientiem piedāvā lokanu ekrānu viedtālruņus, turklāt tie pat knapi, knapi paspēj ierindoties dārgāko viedtālruņu topa pieciniekā, piekāpjoties dārgākajiem Samsung un Apple modeļiem ar nelokāmiem ekrāniem.

Lenovo jau paziņojis, ka plāno tirgū piedāvāt ThinkPad X1 Fold planšetdatoru ar lokanu ekrānu, un nu ar savu versiju par lokanu ekrānu klēpjdatoriem klajā nācis LG. LG gan šoreiz izziņojis nevis lokana ekrāna klēpjdatoru, bet ekrānu, kas paredzēts klēpjdatoriem. Visticamāk, vairāki citi ražotāji varētu nākotnē izmantot LG radīto lokano ekrānu, kas tiks izvietots dažādos klēpjdatoru modeļos.

LG grasās ražot 13.3 collu OLED tipa ekrānu ar gana augstu 2048 x 1536 izšķirtspēju un 300 cd/m² spilgtumu. Ekrānam ir 192 PPi ekrāna pikseļu blīvums, kas būs pietiekami klēpjdatoriem un pat lokaniem planšetdatoriem. LG ražotais lokanais ekrāns arī atbalstīs digitālos irbuļus.

Vienlaikus LG demonstrēja caurspīdīgus OLED ekrānus, kas izmantojami veikalos, muzejos un mākslas galerijās. Tika parādīts arī mazāka izmēra sarullējams ekrāns, kas izmantojams automašīnās un par 65 collu daļēji lokans OLED ekrāns, kas izmantojams mājas izklaidei un spēļu spēlēšanai. Šim ekrānam var pielāgot liekumu, kas vislabāk atbilst tavām vēlmēm.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments