Elektroauto ražotājs “Tesla” apstiprinājis, ka izvēlēta vieta, kur tiks būvēta jaunā “Gigafactory” rūpnīca ASV. Par to kļuvusi Ostinas pilsēta, Teksasas štatā. Šāda informācija izskanēja jau iepriekš un to tagad apstiprinājis kompānijas vadītājs Īlons Masks.

“Tesla” negrasās stiept gumiju ar rūpnīcas būvniecību un jau sākti priekšdarbi, lai sāktu celt ražotni. Tiesa, “Tesla” gan vēl jāsagaida apstiprinājumi no vietējām varas iestādēm, kas ietver dažādus ekonomiski stimulējošus piedāvājumus, kā arī ievērojamas nodokļu atlaides.

Paredzēts, ka Ostinas rūpnīcā tiks ražots “Tesla Cybertruck”, kravas auto “Tesla Semi”, kā arī “Model 3” un “Model Y” ASV austrumu krastam.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Astro

Labs virsraksts! :-)

Kristaps Skutelis

Kas vainas virsrakstam?

Astro

Ja rūpnīcā ražos ASV, tad viss ir štokos.
Ja tesla būvēs rūpnīcu, kuras saimnieks ir ASV, tad arī viss ir labi. Bet ja tesla apstiprina vietu rūpnīcai ASV teritorijā, tad īsti labi nav.

digitalk

varēji jau pie viena uzreiz pateikt, ka vietām jāsamaina “ASV” un “rūpnīca”. vai vēl labāk nospiest ctrl+enter kā parasti daru es.

Astro

Ierīcei, kuru lietoju, nav šādas iespējas. Pie tam, vienmēr pastāv iespēja, ka es kļūdos.

digitalk

skaidrs. par kļūdām — tad tevi ignorētu vai atbildētu, ka tev nav taisnība :)

[edit] mani te arī noignorēja, kad autora rakstā bija vairāk par 5 drukas kļūdām. pēc dienas uzrakstīju indīgu komentāru, bet drukas kļūdas netika izlabotas.
[filozofiski] nu un tad… ir autori, kuriem nerūp.

Last edited 2 months ago by digitalk
Ahay Lamat

Labs raksts, beidzot tas ir izlemts kur ražotnei vietu ierīkos.