Samsung radījis apģērba tīrīšanas un kopšanas tehnoloģiju – elegantam skapim līdzīgo AirDresser. Tas atsvaidzina, dezinficē un gludina apģērbu ar tvaika strūklu, turklāt ir īpaši piemērots smalku un delikātu drēbju kopšanai, izmantojot sauso tīrīšanu.

Kopj gan kašmira džemperus un kažokus, gan gaisu

Bieži mazgājot un gludinot apģērbu, pasliktinās auduma kvalitāte un rezultātā nākas atvadīties no mīļākā džempera, kleitas vai biksēm. Samsung AirDresser saudzīgi atsvaidzina un dezinficē apģērbu ar JetSteam tehnoloģiju, kas ar jaudīgu gaisa plūsmas sistēmu ļauj tvaikam iekļūt dziļāk auduma šķiedrā, nebojājot apģērbu. Tas ļauj ietaupīt arī ķīmiskās tīrītavas radītos izdevumus un ceļā pavadīto laiku.

AirDresser novērš arī nepatīkamu tabakas, sviedru un pārtikas aromātu, un iznīcina līdz pat  99,9% vīrusu, baktēriju un 99% putekļu ērcīšu. Ierīce spēj atsvaidzināt gan kašmira vai vilnas džemperi, gan īpaši smalku vakarkleitu un kažokādas mēteli. Starp atsvaidzināšanas cikliem, atstājot skapja durvis vaļā, tas uzsūc lieko mitrumu telpā un pretī izpūš sausu gaisu, lai novērstu pelējuma veidošanos.

Žāvē un gludina pat vilnas apģērbu

AirDresser HeatPump žāvēšanas tehnoloģija darbojas zemā temperatūrā, lai mazinātu iespēju apģērbam radīt bojājumus vai izraisīt saraušanos. No skapja augšas tiek pūsta JetAir tvaika strūkla, bet no apakšas ir siltuma padeve. Darbojoties vienlaicīgi, tie uzlabo gaisa cirkulāciju un vienmērīgi izžāvē un izlīdzina apģērbu, lai samazinātu nepieciešamību gludināt. Neatkarīgajā Intertek testā tika uzrādīts, ka vilnas džempera krokas pilnībā izzūd, bet viskozes audumos tās tika izlīdzinātas līdz pat 80%.

Gudra apģērba kopšana

Samsung AirDresser ir mākslīgā intelekta iespējas, ko darbina Samsung SmartThings. AirDresser ar laiku uztver biežāk veiktās darbības, tās uzlabo un piedāvā kā regulāri izmantotās.

AirDesser ir pieejams arī apģērba kopšanas ceļvedis, kas palīdzēs atrast un pielāgot labāko režīmu nepieciešamajam apģērbam. SmartThings lietotnē var saglabāt informāciju par savu apģērbu, lai vēlāk būtu vieglāk to kopt, jo katram būs saglabāts un atrodams piemērotākais kopšanas režīms.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Esmu pārsteigs, ka filtri izrādās ir mazgājami nevis tikai nomaināmi. Nu, protams, izņemot ķīmisko dezodoranta filtru ;)

zamzung

Veselīgu ēdienu pagatavošanai arī der?