Piektdienas pusdienlaikā nelielu ažiotāžu bija sacēluši vairāku Amazon darbinieku ieraksti Twitter. Mikroblogošanas vietnē figurēja vairākas ziņas par to, ka Amazon darbinieki iemīļoto lietotni TikTok vairs nevarēs izmantot savos tālruņos. Galvenais iemesls tam – uzņēmuma bažas par drošības riskiem, ko varētu radīt TikTok. Tomēr kā vēlāk izrādījās – tas bijis tikai nelāgs pārpratums.

Amazon saviem darbiniekiem piektdienas pusdienlaikā e-pastā paziņojis, ka drošības risku dēļ lietotne TikTok vairs nav atļauta tajās mobilajās ierīcēs, ar kurām iespējams piekļūt Amazon e-pastam. Ziņojumā teikts, ka lietotne no ierīcēm jāatinstalē piektdienas laikā, taču tika atzīmēts, ka darbinieki varētu joprojām piekļūt TikTok, izmantojot portatīvos datorus.

Reklāma

Kad šie jaunumi nāca klajā plašākai sabiedrībai, respektīvi tad, kad Amazon darbinieki ar Twitter starpniecību bija dalījušies ar savām bēdām, uzņēmums tomēr nosūtīja jaunu ziņojumu, kurā teikts, ka e-pasts darbiniekiem nosūtīts kļūdas dēļ un pašreiz Amazon neparedz izmaiņas attiecībā uz TikTok. Vienlaikus uzņēmums atteicies sniegt atbildes par to, kāpēc notikusi šāda kļūme.

Tikmēr ķīniešu tehnoloģiju gigants “ByteDance”, kam pieder TikTok, norādījis, ka lietotāju drošība esot ārkārtīgi svarīga un uzņēmums apņēmies pilnībā ievērot privātuma aspektus. Taču ByteDance neizprot Amazon rīcību drošības apsvērumu dēļ aizliegt lietotni darbinieku mobilajās ierīcēs. Pagaidām arī nav skaidrs, kādus īsti drošības riskus kompānijai “Amazon” varētu radīt TikTok.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments