Baumas norāda uz Qualcomm vēlmi līdz ar Snapdragon 875 procesoru piedāvāt arī sērijveidā super ātru 100 W vada uzlādi viedtālruņu flagmaņiem. Protams, šāds solis nozīmēs arī viedtālruņu procesoru un pašu viedtālruņu cenu kārtējo kāpumu.

Jaunajam Qualcomm Snapdragon 875 procesoram vajadzēt tapt izziņotam šī gada nogalē, viedtālruņos tas nonāks 2021. gada pirmajos trīs vai četros mēnešos.

Tiek uzskatīts, ka Qualcomm jau uzsācis Snapdragon 875 masveida ražošanu sadarbībā ar TSMC. Snapdragon 875 procesora pamatā tikšot izmantoti jauni Cortex-X1 kodoli, ko pavadīs trīs Cortex-A77 kodoli. No Snapdragon 875 tiek gaidīta 3.09 GHz takts frekvence, kas būs milzīgs solis uz priekšu pēc Snapdragon 865+ piedāvātajiem 2.84 GHz.

Snapdragon 875 cena būs vājprātīga, viens pats procesors kopā ar 5G modemu maksās tik pat, cik jauns gandrīz vairs ne budžeta klases viedtālrunis – ap 250 dolāriem. Salīdzinājumam – Snapdragon 865 maksā ap 130 dolāriem un jau šobrīd tas ir jūtami sadārdzinājis šī gada flagmaņus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments