Tikko izdevies pierādīt divas visai nepārprotamas dzīves patiesības – iPhone nav nekāds drošības garants, kā arī TikTok ir nejauka slimība jebkurā operētājsistēmā, ne tikai iOS.

Atklājies, ka TikTok izdevies nolasīt visus tekstus, ko lietotājs ir kopējis savā Apple viedtālrunī. Līdz ar iOS 14 atnākšanu iPhone brīdinās, ka kāda lietotne izmanto clipboard iekopēto saturu, bet jau šobrīd ir skaidrs, ka TikTok nebūs vienīgais, kas grābstās gar lietotāju datiem bez atļaujas.

TikTok ir Ķīnas produkts, kas tiek uzskatīts par milzu spiegošanas rīku Ķīnas komunistu valdības rokās. TikTok īpašnieks Bytedance gan uzreiz bija norādījis, ka datu kopēšana ir kļūda, ko rada novecojis Apple reklāmas SDK, ko TikTok jau šobrīd maina uz jaunāku. Tāpat šāda datu apskate esot saistīta ar spama filtru, lai neļautu lietotājiem atkal un atkal izvietot vienu un to pašu saturu TikTok.

Labā ziņa gan ir tā, ka TikTok izmanto jaunieši ne pārāk saprātīga satura izvietošanai, attiecīgi, ja arī kaut ko izdodas savākt no lietotāju viedtālruņiem, tad šī informācija diez vai saturēs kaut ko vērtīgu. Bet gadīties var visādi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Čiekurs

Kāds pārsteigums…

Screenshot_20200629-102553_Gallery.jpg
ggggg

Ja vēl clipboards tiek dalīts ar MacBook, sanāk vēl interesantāk, tik jautājums – šie dati tiek sūtīti serveriem?

Jānis

Kaut kāds TikTok jau noteikti sūta, citas aplikācijas liela daļa domāju, ka nē.

Ņuņņa

Tiktoks ir tāds muļķis🤨? Patiešām?