Microsoft tikko uzsācis piedāvāt Microsoft Defender Advanced Threat Protection iespējas Android lietotājiem, bet šobrīd antivīruss pieejams kā izmēģinājuma versija. Microsoft Defender Advanced Threat Protection Android versiju nav arī nemaz tik vienkārši uzstādīt.
Microsoft piedāvātais antivīruss sargās arī pret pikšķerēšanu un dažādām ļaunatūrām. Tiks pārskenētas visas ielādētās lietotnes, un Microsoft Defender Advanced Threat Protection paziņos, vai lietotne ir tīra vai netīra. Šobrīd līdzīgi strādā, piemēram, Xiaomi viedtālruņos iebūvētais antivīruss, arī tas visu laiku uzmācas ar savu esību.
Microsoft pievienojis arī spējīgu pikšķerēšanas novēršanas filtru, kas darbosies visās lietotnēs, tai skaitā SMS, WhatsApp, e-pastu klientos, tīmekļa pārlūkos utt. Defender SmartScreen bloķēs lietotņu pieeju nedrošiem savienojumiem ar aizdomīgām vietnēm.
Lai piedāvātu antivīrusu iespējas Android un macOS, Microsoft nācās pārsaukt Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) par Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP). Tiek ziņots, ka arī iOS lietotājiem tiks piedāvāts līdzīgs antivīruss.


izskatās, ka pieejams korporativajiem klientiem kas lieto microsoft 365 premium