Web Analytics
More
  Reklāma

  Bolt uzsāk medikamentu piegādi uz mājām

  Jaunākie raksti

  Siltām maltītēm, pārtikas un sadzīves precēm, kā arī laikrakstiem Bolt Food platformā no šīs nedēļas pievienojas arī aptiekas preces, kuras lietotājiem būs iespējams pasūtīt katru dienu plkst. 9:00-17:00.

  Piegādes Bolt Food platformā tiks nodrošinātas no Saules aptiekas, kas lietotājiem piedāvās nosūtīt uz mājām dažādas medicīnas preces, tostarp termometrus, spiediena mērītājus, vitamīnus, uztura bagātinātājus, skaistumkopšanas līdzekļus, preces māmiņām un citus. Lai iepazīstinātu lietotājus ar jauno piedāvājumu, pirmās septiņas dienas piegāde 2 km radiusā no Saules aptiekas būs bezmaksas. Pašlaik šāda iespēja būs pieejama tikai Rīgas iedzīvotājiem, taču nākotnē uzņēmums plāno piedāvāt piegādi no aptiekām arī citās pilsētās, kur darbojas Bolt Food.

  “Mēs speram soli tuvāk vēl pieejamākam preču un pakalpojumu klāstam. Sūtījumi uz mājām joprojām ir aktuāli, it īpaši, ja tos var ērti izvēlēties un saņemt īsā laikā, tāpēc ceram, ka lietotāji novērtēs un izmantos iespēju pasūtīt medicīnas preces tieši ar Bolt Food starpniecību,” komentē Klāvs Gipters, Bolt Food vadītājs Latvijā.

  Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food aplikāciju Apple vai Android ierīcēm. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas pakalpojuma sniedzējs, jāatzīmē preces un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

  Bolt Food platforma darbību Latvijā uzsāka šī gada sākumā un jau ir pieejama ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, tai skaitā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Jūrmalā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma