Web Analytics
More
  Reklāma

  Starptautiskajā lidostā “Rīga” izveidotas “Bolt” klientu pulcēšanās vietas

  Jaunākie raksti

  “Bolt” sadarbībā ar starptautisko lidostu “Rīga” izveidojuši īpaši apzīmētu “Bolt” kopbraukšanas pakalpojumu tikšanās vietu lidostas “Rīga” P1 stāvvietā jeb pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E. Papildus tam, klientiem kā alternatīva tiek piedāvāta arī iespēja atzīmēt autobusa pieturu kā sava brauciena sākumpunktu. Paredzams, ka šis jaunums palīdzēs arī optimizēt automašīnu plūsmu lidostas teritorijā.

  “Bolt” tikšanās vieta īstermiņa stāvvietā P1 izveidota ar mērķi, lai satikšanās ar partneršoferiem lidostas teritorijā būtu pēc iespējas ērtāka. Pasažieriem vairs nebūs jādomā, kuru konkrētu vietu lidostas teritorijā izvēlēties par brauciena sākumpunktu, jo lietotnē tiek piedāvātas divas iespējas – īpaši apzīmēta “Bolt” tikšanās vieta pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E vai turpat netālu esošā autobusu pietura.

  Reklāma

  “”Bolt” saviem klientiem vēlas sniegt vēl patīkamāku un komfortablāku brauciena pieredzi, līdz ar to jaunā “Bolt” kopbraukšanas tikšanās vieta starptautiskajā lidostā “Rīga” stratēģiski izvietota tā, lai mūsu klientiem, izejot no ielidošanas sektoriem E un C, būtu ērti tai piekļūt. Šādi tikšanās punkti vairākās starptautiskās lidostās ir jau augsti novērtēti no klientu puses, jo mazina pārpratumus par iekāpšanas lokāciju, tāpēc vēlamies ar šo jaunumu iepriecināt kā Latvijas iedzīvotājus, tā arī starptautiskos ieceļotājus. Uzskatām, ka šī jaunā tikšanās punkta izveide palīdzēs arī mazināt sastrēgumus lidostas teritorijā, it īpaši pieprasījuma pīķa stundās – agrā rītā, pēcpusdienā un vēlā vakarā,” saka Kristīne Bezerra-Kjerulfa, “Bolt” vadītāja Latvijā.

  Tāpat, lai palīdzētu ieceļotājiem pēc iespējas veiksmīgāk atrast jauno tikšanās vietu, sākot no ielidošanas sektora iekštelpās līdz pat tikšanās punktam P1 stāvvietā, “Bolt” lietotājus pārskatāmi pavadīs vairākas vizuālas norādes.

  Partneršoferi tiek aicināti Rīgas lidostas īstermiņa stāvvietā ierasties tikai ar aktīvu pasūtījumu, tādējādi paātrinot pakalpojuma pieejamību. Šāds “Bolt” pakalpojums, izvēloties konkrētu tikšanās vietu lidostās, ir pieejams jau vairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Polijā, Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Spānijā, Portugālē, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un citur.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  17 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Juris
  10.08.2023 12:04

  Kā taksists zem Bolt, varu teikt, ka situācija paliek nemainīga. Punkts izveidots ir, bet ne ērtākajā vietā. Un visi pārējie minētie uzlabojumi ir teorētiski, praksē no tā visa nekas nemainās.

  Skābene
  10.08.2023 14:35
  Reply to  Juris

  Nu ja, tāpat zvana un prasa, eu…a kur tu esi, es tevi neredzu…..:)

  jhj
  10.08.2023 14:44

  laba ideja, bet latvietim vienmēr viss būs iemesls pačīkstēt

  Juris
  10.08.2023 18:48
  Reply to  jhj

  Ja tā vieglāk, dzīvo tālāk ilūzijā, un tici kompāniju preses relīzēm, slavē tās un pielūdz.

  digitalk
  11.08.2023 11:35
  Reply to  Juris

  pasaki to ārzemniekam, kurš šo lidostu redz pirmo reizi, tukšā muca ar skaļajiem saukļiem.

  Pēča
  11.08.2023 09:10

  Tak vienalga ar kādu taksi brauc, no lidostas izslauks tevi kā tādu govi(jo var) Pēdejo reizi pirms 2 gadiem braucu ar bolt līdz Imantai, ielidoju 22:10 kamēr somas utml bija gandrīz 23… tātad sabiedriskais atkrīt ķip 22 autobuss iet jau līdz centram, BET no centra? RS 1x1h iet nakts transports… Mājā tad būtu tik ap rīta pusi?…(un viņi kretīni to zin) Ieeju appā un tur rāda, ka jāmaksā būs 21€ lai aizvestu mani ~8km…. Vai tas ir normāli?!??? Piegāju pie zaļajiem baltik takšiem uzprasīt cik līdz imantai, teica ap 15€ (jēdziens ap var būt gari izstiepts) ta sūtiju boltu vismaz… Read more »

  Skābene
  11.08.2023 10:24
  Reply to  Pēča

  Es uz lidostu parasti braucu ar CityBee vai Carguru. Ja ielido pa dienu arī mājās braucu ar iepriekš minētajiem. Ja ceļojums ir tikai uz nedēļas nogali, un atlidošana ir vakarā, tad atstāju savu mašīnu P3. Vakaros gan nav variantu, jo vakaros koplietošanas mašīnu P3 stāvvietā nav. Bolt gadījumā visu sabojā algoritms, kas nosaka cenu pēc pieprasījuma principa, jo vairāk cilvēku lieto, jo dārgāk. Ir bijis tā, ka gaidot čemodānus atver aplikāciju un rāda vienu cenu, kad sagaidi čemodānu un jau gribi sūtīt taksi, izlec paziņojums, ka augsta pieprasījuma dēļ cena x2. Vēl bēdīgāk ir tad, kad paspēj pasūtīt vēl par… Read more »

  Basics
  11.08.2023 11:07
  Reply to  Skābene

  Vienkāršāk nebūtu regulāra autobusu satiksmes no lidostas vismaz uz centru? 2-3-4x stundā, atkarībā no braucēju daudzuma. Tagad, kad RS ievieš busus ar GPS un pieturas ar tablo, nebūtu problēmu vismaz lidostas maršrutā uztaisīt dinamisko grafiku, vismaz vakaros.

  Skābene
  11.08.2023 12:43
  Reply to  Basics

  Lielā bēda ir vēlās vakara stundas! Ja esi lidojis tad zināsi, ka pasažierus no lidmašīnas uz lidostu ved ar 2 autobusiem, dažreiz pat 3. Kā tu iedomājies sabāzt visu to daudzumu vienā 22. autobusā, ja vēl katram būs pa koferim? Un ja ielido nevis 1 lidmašīna, bet 8 lidmašīnas? Pārsvarā normālās lidostās šim nolūkam ir vilciens, kurā ir arī vieta koferiem. Turklāt, nelido jau tikai Rīdzinieki, lido Jūrmalnieki, Liepājnieki, Ventspilnieki, Daugavpilieši un Rīgas centrs dažiem ir pilnīgi pretējs virziens. Un ko Tukumnieks, vai Jūrmalnieks darīsi vienos naktī Rīgas centrā, ja pēdējais vilciens uz Tukumu atiet 23:45? Jūrmalas gadījumā taksis ir… Read more »

  Alberts Kviesis
  11.08.2023 13:03
  Reply to  Skābene

  Parasti atstājam privāto braucamo kādā no ārpus lidostas stāvvietām, kur buss pēc izsaukuma bez maksas atbrauc pakaļ. Neredzu nekādu problēmu. Lētākais un relatīvi tālākais ir Park&Fly. Alternatīvas ir. Man no Pierīgas braukt ar savu transportu un maksāt par 3 dienu stāvēšanu ir lētāk nekā lietot taksometra pakalpojumus turp un atpakaļ 2×55 km

  Basics
  11.08.2023 14:01
  Reply to  Skābene

  es taču rakstīju – autobusu biežums atkarībā no noslodzes. Nekas netraucē tos laist ik pēc 5-10 min. laikos, kad ielido pavairāk lidmašīnu un ir liela pasažieru plūsma. Uztaisiet lidostas busā tarifu eur3 un laidiet biežāk, lai cilvēki var mierīgi nolikt savus koferus. Jā, daudziem nemaz nevajag uz centru, bet tur vienkārši jāsaskaita – cik ir to, kam vajag un to, kuriem nevajag. Lai nav sausa runa. Bet taksis naktī uz Jūrmalu vienmēr būs dārgāks, nekā pa dienu – vismaz kamēr tas nav robotvāģis, kam nenāk miegs. Kad būs vilciens, tad varēs sapņot par naksts vilcienu uz Tukumu caur Jūrmalu, bet… Read more »

  Skābene
  11.08.2023 15:14
  Reply to  Basics

  Drīzāk jau kādu transfēru servisu vajag, lai var sasēdināt visus vienā virzienā braucošos pasažierus minibusā, kas izvadā pa mājām. Ir braukst ar tādu no JFK lidostas uz viesnīcu Manhetenā, un bija pat lētāk kā ar taksi.

  Basics
  11.08.2023 15:53
  Reply to  Skābene

  Pie mums ka tik nemaksās tāds dārgāk par taksi – mēs tak jūs vēl pa naksnīgo pilsētu izvizinājām!

  Skābene
  11.08.2023 16:18
  Reply to  Basics

  Pie mums viss labi maksā, lidostā ūdens EUR 2,50 bet grieķijā 0,20. Portugālē 0,5 litru Coca cola kafejnīcā maksā 0,70 centi, bet Rīgā 2,50 par 0,33 l pudelīti! :D

  Alberts Kviesis
  11.08.2023 17:37
  Reply to  Skābene

  Romā bija politiskā ielas akcija (kaut kas saistīts ar arodbiedrībām). Piedāvāja gan dzeltenus kreklus, gan lietussargus, gan karogus. Negribējām mērkaķoties ar visiem grupā, tādēļ palūdzām tikai haļavno ūdeni :)

  trx450
  11.08.2023 23:16
  Reply to  Pēča

  Jup, pašlaik ar Bolt ir tā, kā paveicās. Nekā konkrēta no viņiem var negaidīt.
  Es parasti izmantoju savas māsas pakalpojumus. Viņai par to pieleju pilnu bāku. Bet tam visam ir viens liels bet. Šogad esmu ielidojis Rīgā 30 reizes un visas ir bijušas ar aizkavēšanos. Māsai tādi notikumi nav patīkami.
  Praktiski visās lidostās būs problēmas ar sabiedrisko transportu naktīs. 2:00-5:30 ir lidostu atslodzes laiks. Taksometru cenas lielas. Reizēm taksometrs izmaksās vairāk kā aviobiļete.

  trx450
  11.08.2023 23:00

  Nekas jauns. BalticTaxi tikšanās punkts bija iekšā lidostā, atlidošanas terminālī. Pašlaik ir vai nav?

  Reklāma