Google burtiski pēc pāris dienām izlaidīs pirmo publisko Android 11 beta operētājsistēmas versiju, bet vēl arvien ir simtiem un tūkstošiem jau esošo viedtālruņu modeļu, kas pat līdz Android 10 nav tikuši.

Tiek ziņots, ka Huawei uzsācis izsūtīt EMUI 10 saskarnes versiju kopā ar Android 10 saviem P20 Pro un Mate 10 viedtālruņu modeļiem.

Huawei Mate 10 tika izlaists vēl 2017. gada novembrī, šobrīd viedtālrunis ir divus ar pusi gadus vecs, tātad Huawei šajā gadījumā gandrīz vai izrādījis savu labo gribu, piegādājot Android atjauninājumu. P20 Pro ir tieši divus gadus vecs, tātad šim modelim gan pienākas atjauninājums.

Atjauninājuma datnes izmēri būs visai grandiozi – P20 Pro saņems EMUI 10.0.0.161 saskarnes versiju, kas svērs 4.59 GB, kamēr Mate 10 EMUI 10.0.0.158 būs 4.39 GB.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars

Līdz P20 android 10 arī kādreiz nonāks?

Raimonds Freimanis

Nu Mate10 un P20 sērijām jau nu Huawei vajadzētu obligāti Android 10 atjauninājumu nodrošināt, ja grib, lai no viņiem galīgi nenovēršas, kamēr nav atrisinājuši lietas ar Donaldu un Google servisiem. Lai ko stāsta par P40 sēriju, ka var sadzīvot utt., nu nevar, ja nav Banku servisu, e-paraksta utt. Mate10 Pro, P20/P20Pro arī pēc 2.5 gadiem ir pietiekami jaudīgi aparāti.

Edgars

Man šodien uzlikās uz p20 jaunais Android 10. Negaidīju gan.

Ainārs

Mate 10 Pro pagaidām nav. Par to labu gribu, lieki, ņemot vērā, ka šis atjauninājums tiek solīts burtiski kopš jau vismaz novembra un vienkārši ik pēc mēneša parādās ziņa kā tas tiek pārcelts vēl mēnesi vēlāk. Vai nu pie viņa strādā tieši 1 cilvēks, vai speciāli atjauninājuma izlaišana tiek kavēta, lai mudinātu pirkt P40, nezinu, drīzāk kaut kas pa vidu no abiem.

Emīls

Gaidu uz P20 pro jau no pagājušā gada, cerams nebūs vilšanās. Šobrīd vēl atjauninājumu neesmu saņēmis.

Kārlis

Tas attiecas uz visiem Huawei telefons modeļiem vai tikai uz Huawei P20 Pro un Mate 10? Ja nemaldos Huawei mate 20 lite jau no 1aprīļai ir 10 versija.

Nauris Francuzēvičs

Vai šajā ir iekļauts arī Mate 10 Pro BLA-L29 modelis?

Cik jau ilgi Huawei Latvia facebookā sola ka nāks un nāiks bet tā arī nav atnācis.

Paldies jau iepriekš!

Artis Abols

Par Pro modeli nekas šobrīd nav precīzi pateikts.

0842

Ko jūs sagaidāt no Android 10? Pagaidām neinstalēju, neatradis sarakstā neko tādu, kam man pietrūktu.

Kaspars

Skatāmākās izmaiņas ir dark theme. Saņēmu atjauninājumu pirms nedēļas jau

Artūrs

Pēc 10 versijas iegūšanas, noklājās vairākas lietotnes uz p20 pro. Liekas pilnīgi garām. Nesaprotu, kā uzdabūt atpakaļ iepriekšējo. Tajā vismaz viss rullēja. Šobrīd vīlies..

Janis Murnieks

Pēc lielākiem apdeitiem factory resets ir ļoti vēlams . šis niķis Android ierīcēm jau ir sen . Pēdējā laikā gan ne tik izteikts , bet tomēr ..

Par downgreidu tad ir jāskatās – vai apdeita aprākstā bija minēts var/nevar ?

Kristaps Skutelis

Ar kurām lietotnēm ir problēmas un kas tieši nedarbojas?