Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple pārtrauks iBooks Author un iTunes U servisus

  Jaunākie raksti

  Kompānija Apple oficiālajos paziņojumos norādījusi, ka 2 servisi – iBooks Author un iTunes U – drīzumā pārtrauks savu darbību.

  Pieņemu, ka ikdienas lietotājam un pat aktīvam Apple produktu pazinējam šie servisi varētu neko neizteikt, jo es pats pavisam nejauši uzzināju par šo iTunes U pakalpojumu, kurš saistīts ar dažādu mācību materiālu pieejamību. iBooks Author nosaukums runā pats par sevi, un tas bijis rīks rakstniekiem un skolotājiem, lai ērti veidotu dažādus rakstiskos un vizuālos materiālus.

  Šis publicētājiem paredzētais serviss savu darbu pārtrauks jau šī gada 1. jūlijā, un Apple tā vietā aicina pāriet uz Pages servisu. iTunes U vēl darbosies līdz 2021. gada mācību semestra beigām, un tā vietā kompānija iesaka lietot Apple Classroom un Schoolwork servisus. Lēmums par veco pakalpojumu un to atbalsta izbeigšanu saistīts ar tendenču maiņām un jaunajiem produktiem, jo šie vienkārši laika gaitā zaudējuši savu aktualitāti.

  Jāatzīmē, ka iBooks Author dienas gaismu ieraudzīja 2012. gadā, kas neliekas tik sen, bet acīmredzot 8 gadu periods ir pietiekams pakalpojuma dzīves ciklam no rašanās līdz pārtraukšanai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma