web analytics

Honor turpmāk izmantos MediaTek procesorus

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...Honor pēdējā laikā centies visiem iestāstīt, ka viedtālruņu ražotājs vairs nav atkarīgs no Huawei, kaut arī no mātesuzņēmuma tiek saņemti procesori, saskarne un pat ierīču dizains. Honor paziņojis, ka palēnām attālināsies no HiSilicon Kirin procesoru izmantošanas, to vietā redzēsim MediaTek.

Huawei un Honor iepriekš izmantoja Qualcomm Snapdragon un pašu veidotos HiSilicon Kirin procesorus, bet ASV sankcijas liedz izmantot Snapdragon jaunajos modeļos, kā arī Kirin procesoru izstrāde ir atkarīga no ASV tehnoloģijām un licencēm.

Lai arī nekas šobrīd nav akmenī cirsts, tomēr Honor oficiālais paziņojums par piesliešanos MediaTek pie mums netiks uzņemts ar ovācijām. Varbūt MediaTek procesori nemaz nav tik slikti, bet jau vēsturiski ar MediaTek aprīkotie viedtālruņi dikti slinki saņem atjauninājumus, kas nu nemaz nav iepriecinoši.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tasesmues

Kā teiktu īstens latvietis – baj baj honor

Bidons

Vietējiem procesoru ekspertiem viss jau skaidrs, sak, viņu virtuvē uz galda taisītās snapa kopijas ir labākas par taivāniešu mediatekiem))

johny

Kamēr nāk atjauninājumi un ir ‘custom supports’, lai taisa kaut pie Vasjas garāžā.

Tasesmues

MediaTek nav custom support, tur tā problēma.

Janis Murnieks

mediatek sāpīte ir ne jau kkādi apdeiti ( nafig krāsot māju , ja tai nav pamatu , piemēram ) bet gan ne pārāk labā veiktspēja un “caurumainība” un vēl šādas tādas īpatnības .

Nesaku , ka “viss slikti” , bet ja ir iespēja izvēlēties ko citu – tad labāk tā …

Jānis Feldmanis

Bija man Just 5 Blaster 2 ar Mediatek procesoru! Man pietika ar minēto tālruni, lai saprastu – Nē tālruņiem ar Mediatek procesoru. Navigācija bija neizmantojama.

Krotow

Lielākās MediaTek bāzēto aparātu problēmas ir 1) tehniskas problēmas un 2) būtiskas problēmas ar lietotāja atbalstu. Ar pirmo ir kā paveicās – var būt labs aplikāciju darbības ātrums, taču štruntīga GPS darbība u.tml. Uzzināsi tikai pēc aparāta iegādes. Ar otro ir dibenā, jo kā likums nebūs sistēmas atjaunojumu. Un trešo pušu firmwari (AOSP utt.) uzlikt arī nevarēsi, jo root pieeju dabūt tiem aparātiem parasti nevar. Pilnai laimei telefonu ar Mediatek procesoriem ražotāji pēdējā laikā “piepelnās”, iebāžot banerus pat sistēmas aplikācijās.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: