Reklāma

Honor turpmāk izmantos MediaTek procesorus

Jaunākie raksti

Latvijā izveidota jauna IT apmācību organizācija “TDL School”

Augstākās izglītības un IT profesionāļi Latvijā izveidojuši jaunu IT izglītības organizāciju “TDL School”, kuras mērķis būs klātienes un tiešsaistes...

Xiaomi Black Shark 4 spēlēm paredzētā viedtālruņa apskats

Xiaomi marta beigās papildināja viedtālruņu klāstu ar diviem Black Shark 4 sērijas viedtālruņiem – Black Shark 4 un Black...

Microsoft tikai jūlijā no Windows izvāks Adobe Flash

Adobe jau pagājušajā gadā apstiprināja, ka nu tiešām ir pienācis Flash gals – Flash Player vairs netiek uzturēts un...

“SpaceX” atklāj detaļas par plānoto “Starship” pirmo orbitālo lidojumu

Tie, kuri sekoja līdzi pēdējam "SpaceX" raķetes "Starship" prototipa "SN15" testam, bija liecinieki tam, ka pirmo reizi iznākums bija...

ASUS TUF sērijas klēpjdatori saņem GeForce RTX 3060 un Intel 11. paaudzes procesorus

ASUS TUF sērijas klēpjdatori pazīstami ar izturīgiem korpusiem un augstas atsvaidzes ekrāniem. Tiek ziņots, ka ASUS TUF sērijas klēpjdatori...

Honor pēdējā laikā centies visiem iestāstīt, ka viedtālruņu ražotājs vairs nav atkarīgs no Huawei, kaut arī no mātesuzņēmuma tiek saņemti procesori, saskarne un pat ierīču dizains. Honor paziņojis, ka palēnām attālināsies no HiSilicon Kirin procesoru izmantošanas, to vietā redzēsim MediaTek.

Huawei un Honor iepriekš izmantoja Qualcomm Snapdragon un pašu veidotos HiSilicon Kirin procesorus, bet ASV sankcijas liedz izmantot Snapdragon jaunajos modeļos, kā arī Kirin procesoru izstrāde ir atkarīga no ASV tehnoloģijām un licencēm.

Lai arī nekas šobrīd nav akmenī cirsts, tomēr Honor oficiālais paziņojums par piesliešanos MediaTek pie mums netiks uzņemts ar ovācijām. Varbūt MediaTek procesori nemaz nav tik slikti, bet jau vēsturiski ar MediaTek aprīkotie viedtālruņi dikti slinki saņem atjauninājumus, kas nu nemaz nav iepriecinoši.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tasesmues

Kā teiktu īstens latvietis – baj baj honor

Bidons

Vietējiem procesoru ekspertiem viss jau skaidrs, sak, viņu virtuvē uz galda taisītās snapa kopijas ir labākas par taivāniešu mediatekiem))

johny

Kamēr nāk atjauninājumi un ir ‘custom supports’, lai taisa kaut pie Vasjas garāžā.

Tasesmues

MediaTek nav custom support, tur tā problēma.

Janis Murnieks

mediatek sāpīte ir ne jau kkādi apdeiti ( nafig krāsot māju , ja tai nav pamatu , piemēram ) bet gan ne pārāk labā veiktspēja un “caurumainība” un vēl šādas tādas īpatnības .

Nesaku , ka “viss slikti” , bet ja ir iespēja izvēlēties ko citu – tad labāk tā …

Jānis Feldmanis

Bija man Just 5 Blaster 2 ar Mediatek procesoru! Man pietika ar minēto tālruni, lai saprastu – Nē tālruņiem ar Mediatek procesoru. Navigācija bija neizmantojama.

Krotow

Lielākās MediaTek bāzēto aparātu problēmas ir 1) tehniskas problēmas un 2) būtiskas problēmas ar lietotāja atbalstu. Ar pirmo ir kā paveicās – var būt labs aplikāciju darbības ātrums, taču štruntīga GPS darbība u.tml. Uzzināsi tikai pēc aparāta iegādes. Ar otro ir dibenā, jo kā likums nebūs sistēmas atjaunojumu. Un trešo pušu firmwari (AOSP utt.) uzlikt arī nevarēsi, jo root pieeju dabūt tiem aparātiem parasti nevar. Pilnai laimei telefonu ar Mediatek procesoriem ražotāji pēdējā laikā “piepelnās”, iebāžot banerus pat sistēmas aplikācijās.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: