Intel izziņojis datumus, kad vairs nebūs pieejami Intel 8. paaudzes Coffee Lake procesori. Coffee Lake procesori šobrīd iegājuši tā saucamajā end of life fāzē, kas nozīmē, ka palikuši vien daži mēneši, lai šos procesorus vēl paspētu iegādāties.

Zināms, ka ražotāji vairs nevarēs iegādāties Coffee Lake procesorus datoru komplektēšanai pēc 18. decembra, bet veikalos pircējiem procesori pieejami vairs nebūs no 2021. gada 4. jūnija.

Coffee Lake procesori tika izziņoti 2017. gada oktobrī, tie atnesa galddatoros lielāku kodolu skaitu procesoram (i3 kļuva par četru kodolu procesoru, i5 un i7 kļuva par sešu kodolu procesoriem), kā arī tiek izmantots tikai DDR4 RAM.

8. paaudzes Coffee Lake procesori šobrīd visai draudzīgi sadzīvo kopā ar 9. un pat 10. paaudzes Intel Comet Lake procesoriem, jo tie ir uzskatāmi par Coffee Lake atjauninājumu, nevis jaunas paaudzes procesoriem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

A ko, datoru ražotāji jāstimulē uz jaunāko komponenšu izmantošanu. Parastajiem lietotājiem internetveikalu krājumos vēl gadiem ilgi ir pieejami vecāku paaudžu proči ja gadījumā rodas vajadzība apgreidot uz jaudīgāku konkrētās paaudzes procesoru

no name

Intel Core i7-8700 kurš dateksā joprojām maksā 360 ebreji
kuram izplatītājam sūtīt atpakaļ to musoru? ražotājam? ja vieņiem nolitavās simtiem vienību?
 
 
 

Last edited 1 month ago by no name