Reklāma

Strava nemaksājošie lietotāji zaudē vairākas populārās iespējas

Jaunākie raksti

“Tele2” tīkla infrastruktūras attīstībā šogad investēs 12,5 milj. eiro

Daudzpakalpojumu uzņēmums “Tele2” mobilo sakaru tīkla infrastruktūrā šogad investēs aptuveni 12,5 milj. eiro. Šīs investīcijas tiks veiktas gan pamattīkla...

RTU studenti izstrādā inovatīvas biznesa idejas un prototipus

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina studentus pieteikties dalībai «Produktu attīstības programmā» (PAP), lai piecu mēnešu ilgās apmācībās padziļinātu zināšanas...

Microsoft pārtraucis ražot Xbox One konsoles

Uzreiz var teikt, ka visu Xbox One sērijas konsoļu ražošana tika pārtraukta jau 2020. gadā, kad tika izlaistas jaunās...

“Porsche Taycan” kļuvis populārāks par “Porsche 911”

2021. gads kļuva par rekordu gadu vācu sporta autoražotājam Porsche, kas pārdeva par 301 915 mašīnas, labojot pārdošanas rekordus....

ASUS izziņo jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates

ASUS izziņojis jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates, kas ir saderīgas ar jaunākajiem Intel 12. paaudzes procesoriem....

Viena no pasaulē populārākajām fitnesa un fitnesa datus uzkrājošajām lietotnēm Strava paziņojusi, ka visai skarbas dienas piedzīvos nemaksājošie Strava klienti – tiem tiks atņemtas vairākas būtiskas lietotnes iespējas, kā arī pieeja trešo pušu servisiem.

Bet pats lielākais Strava bezmaksas lietotāju zaudējums būs atvadīšanās no pilnas pieejas labākajiem rezultātiem (leaderboard), varēsi redzēt tikai top 10 rezultātus, kā arī konkrēta segmenta labākos laikus, bet neko vairāk. Turklāt jaunie ierobežojumi stājas spēkā uzreiz, nav nekāda pārejas perioda.

Nemaksājošajiem Strava klientiem nav pieejamas sadaļas “People I’m following”, “My results” un arī “This year” segmentu rezultāti. Top 10 segmenta rezultāti būs redzami visiem.

Arī no visām trešo pušu lietotnēm, kas datus izgūst no Strava, pazuduši leaderboard laiki, ja vien lietotnes neatbalsta Strava Live Segment. Izstrādātājiem dotas 30 dienas, lai savās lietotnēs integrētu Strava Live Segment, pretējā gadījumā trešo pušu lietotnēs parādīsies kļūda. Strava apgalvo, ka lielākie izstrādātāji par šo izmaiņu zināja, bet daudzi norāda, ka no Strava šādu informāciju nav saņēmuši.

Bezmaksas lietotājiem arī nākas atvadīties no Route Builder pieejas tīmekļa pārlūkā, bet viedierīcēs šādas iespējas nav. Bezmaksas lietotājiem pazudusi arī mazāk nozīmīgā Matched Runs iespēja.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
19.05.2020 11:33

Tātad problēmas tikai tiem, kam patīk online mērīties ar kr…rezultātiem. Nav liela bēda.

KKTK
19.05.2020 11:39

Phe, ja tu neesi segmenta top 10, tad tev nav vērts arī neko vairāk zināt. Trenējies!

Kaspars
19.05.2020 11:52
Reply to  KKTK

Tieši tā, KOM ir kosmoss priekš vidējā statistikā “sportista”.

Kārlis
19.05.2020 12:17

Drīzāk varēja pastāstīt, kāpēc Endomondo jau ilgstoši “gļučī”, un nerāda pat top3

Čiekurs
19.05.2020 12:27
Reply to  Kārlis

Mjā, Endomondo gļuki ir novērojami jau ilgi un daži no tiem ir neciešami. Piemēram, kļūdaini aktivitātes dati Feed sadaļā; atkārtoti nāk paziņojumi, kuri jau reizi ir “apstiprināti”; nesinhronizējas/nesavienojas ar sporta aksesuāriem utt.
Nebiju drošs, ka vaina nav manā pusē, jo tik lielam uzņēmumam (?) neklājas ilgi neatrisināt savas problēmas, īpaši, ja par to saņem piķi no maksājošiem klientiem.

Jānis
19.05.2020 17:37

Es domāju, ka nopientie skrējēji un riteņbraucēji jau tā izmantoja maksas versiju, nu tie kas sacenšas par top10, bet tā citādi neskrējējiem no šis aplikācijas vispār nav nekāda jēga, visādi bezjēdzīgi “XT” staigāšanai un hike’ošanai. (tie kas lieto sapratīs par ko iet runa)

Nāksies vien palikt pie gļukainā Endomondo.

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
19.05.2020 21:12
Reply to  Jānis

Mēs te darbā atkal sadomājām taisīt paši savus izaicinājumus un bijām diezgan lielā šokā par to, cik gļukaināks pa gadu palicis Endomondo. Ja pērn serviss darbojās diezgan stabili, tad tagad gļuks uz gļuka. Skarbākie gan ir momenti, kad fiziskās aktivitātes nemaz nepiereģistrējas.

Pēteris
23.05.2020 23:59

Lietoju Garmin, sinhronizēju skriešanas datus ar Strāva un Endomondo.
Endomondo izmantoju jau 10 gadus.tur visi mani skrējieni, rekordi. No Garmin uz Endomondo skrējiens iesinhronizējas citreiz pusdienu vēlāk, dažas reizes pat 2 dienas vēlāk. Neciešami.
No Strava arī būs jāatsakās. Diezgan neērti pārskatāmi savi rezultāti un tagad bezmaksas versijā vispār nekā nav.

Ir kādam ideja kā visus datus kopš 2010. viegli no Endomondo pārnest uz citu aplikāciju? Un kura būtu labāka, negļukojoša?

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: