Sony izvilcis sava veida lozi koronavīrusa ierobežojumu laikā, jo nupat kā izlaidis speciālo lietotni, kas izmantojot papildināto realitāti (AR) ļauj attēlot dažādus kompānijas televizorus reālā telpā.

Jaunā lietotne ir Envision TV AR, kura pieejama gan uz iOS, gan Android operētājsistēmām, taču kā jau pēdējā laikā nācies secināt, tad daudz jaunu lietotņu uz Apple ierīcēm vismaz Latvijā šobrīd nav pieejamas. Tās lietošana ir pavisam vienkārša. To nepieciešams atvērt, izvēlēties jebkuru televizoru no piedāvātā klāsta un turēt telefona kameru tajā virzienā, kur to plānots uzstādīt. Protams, mobilajam telefonam ir jāatbalsta papildinātā realitāte.

Lietotne piedāvā iespēju izvēlēties vai televizors atradīsies piestiprināts pie sienas vai atradīsies uz kāda statīva. Tāpat lietošanas brīdī tiks atspoguļota tehniskā informācija par izvēlēto produktu.

Šis noteikti ir labs piemērs, kā arvien vairāk un vairāk redzēsim AR sniegtās iespējas ikdienas lietošanā. No savas pieredzes zinu, ka pēdējā laikā Apple piedāvā iespēju savus produktus apkatīt šādā veidolā, lai rastos vizuālais izmēru priekšstats. Jāatzīst, ka vismaz šobrīd tomēr liekas grūti novērtēt dimensijas, ja priekšā nav fiziska lieta, taču tas jau ir tikai laika un pieraduma jautājums.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars

uz android arī nav pieejams.

Reinis

Ja ieraksta googlē Envision TV AR apk, tad 1. rezultātā var lejuplādēt arī Latvijā