web analytics

YouTube Android, iOS lietotnes kosmētiskie uzlabojumi izsauc lietotāju dusmas

Jaunākie raksti

“Twitter” vadītājs Džeks Dorsijs savu pirmo tvītu radījis kā NFT un izlicis izsolē

Laiks skrien straujiem soļiem, un 21. martā apritēs veseli 15 gadi kopš "Twitter" izpilddirektors Džeks Dorsijs (Jack Dorsey) uzrakstīja...

Samsung un Mastercard kopā izstrādā biometrisko bankas karti

Tehnoloģiju uzņēmums Samsung ir paziņojis par sadarbības noslēgšanu ar maksājuma karšu uzņēmumu Mastercard, lai veidotu speciālu karti ar tajā...

“Porsche” prezentē elektrisko “Taycan Cross Tourismo” modeli

"Porsche" oficiāli prezentējis ražošanas versiju "Taycan Cross Tourismo" modelim - runājot vienkāršāk, tā ir praktiskāka un lielāka izmēra versija...

ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3060 Ti OC videokartes apskats

Jaunās GeForce 30 Series videokartes Nvidia prezentēja vēl pagājušā gada septembra pašā sākumā, pagājis pusgads, un jaunumi joprojām nav...

Vai saules paneļi uz jumta atmaksājas? Pieredzē dalās Jānis Kronbergs

Klāt pavasaris un daudzi jau labprāt tīksmīgi pasildās saulītē, pirms sākusies īstā sauļošanās sezona. Taču daži saules gaismu izbauda...

YouTube lietotnes Android un iOS operētājsistēmām ir pamatīgi pārstrādāta – palielināts video izmērs pirms tā atskaņošanas uzsākšanas (thumbnails), kā arī tiek paslēpti komentāri. YouTube pārstāvji gan uzsver, ka jaunais dizains it kā rosinot vēl vairāk komentēt.

Jā, komentāru atrašanās vietu YouTube pacēla augstāk, bet pašus komentārus paslēpa, tos ir speciāli jāver vaļā. Lielu ekrānu (vai drīzāk lielas izšķirtspējas) viedtālruņu lietotāji izmaiņas uz savas ādas tik krasi neizjutīs, bet vecāku un lētāku viedierīču izmantotājiem būs visai agresīvi jāpaskrollējas caur YouTube, lai atrastu vēlamo.

Vairumā gadījumu pie 1080p+ izšķirtspējas (aptuveni 1080 x 2280) vienā ekrānā redzēsi tikai divus video.

Tiek solīts, ka YouTube lietotājiem būs pieeja plašākam saturam (YouTube lietotne parādīs plašāku saistīto video klāstu), YouTube Mixes, YouTube parādīs arī attēlus un kustīgos GIFiņus, ko veidojuši satura radītāji.

Pie lietotājiem jaunais YouTube izskats nonāks tuvāko nedēļu laikā.

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Naktsvilks

NewPipe rullē!

Oskars

Vai es ko jaucu, bet jaunais dizains man ir vismaz 2 nedeljas. Patik dazhiem komentaru sadalja, ka uzreiz ir teksta ievada laukums un var komentet, bet lielai daljai ir jaauzspiezh uz komenta, lai komentetu. Un tas rada domu, ka komentesi itka ta cilveka komentaru.

User Vulgaris

Jaunais dizains diezgan pamatīgi kaitina.. Parasti lasu komentārus, kamēr skatos video. Vienam video vecajā vietā, nākamajam paslēpti komentāri jaunajā vietā. Tā vietā iesaka pilnīgi debilus krievu video, lai gan esmu Latvijā un krievu video vispār ne tuvu neskatos un to valodu ne tuvu nezinu. Youtube rekomendāciju sadaļa ir sa*ista un vispār – pie abonementiem neparādās jaunākie video. Pēc tam tikai no citas sadaļas atrodu, ka ir iznācis jauns video tam cilvēkam. 100% zinu, ka neliek kā privātu un neķeksē “do not publish ir subscriber feed”. Paši video autori par to sūdzas. Neko tur mainīt nevar, bet reāli debīli tas viss.

Jānis

Par rekomendācijas sadaļu pilnīgi piekrītu. Gribētu redzēt populāru saturu latviešu valodā nevis krievu vai kadu citu valodu. Tur pie vainas ir algoritms, kas parāda populārākos video konkētā reģionā neatkarīgi no valodas un jā, Latvijā ir daudz krievu, tapec ari tiek piedavata šāda rekomendācija. Tas pats attiecas ari uz citiem pakalpojumiem, ka piemerams, apple music tu arī 70% ir krievu muzikas pie rekomendācijs. Bet nu viņi jau tur baigi neko nevar mainīt, jo tā jau būtu sava veida diskriminācija pret atiecīgo sabiedrības daļu.

Krotow

Jā, mūsu pusē ar šo ir problēmas. Korekts risinājums būtu pieprasīt norādīt valodu ielādētajiem video un tad lietotājiem uzstādījumos pēc noklusējuma filtrēt atkarībā no valodas. Un liekas ka tas šobrīd pat daļēji darbojas. Taču tie, kuri ielādē saturu, valodu bieži vien nenorāda (aizmirst vai negrib vai … vvz). Ko tur darīt, vvz. Pieprasīt norādīt obligāti? Nu tad speciāli norādīs nepareizu :)

digitalk

par rekomendācijām tā gluži nebūs taisnība, ja tev ir savs konts jūtūbē. googles AI algoritmi ir greizi bez gala un strādā gandrīz parunas “no vilka bēg, uz lāci krīt” līmenī. līdz pat tam, ka es tagad pārdomāju vai nevajadzētu vēlreiz nodzēst kontu un sākt apmācīt no jauna.
bet rekomendācijās es spītīgi atzīmēju jebkuru popsokrievsu saturu, kā not interested un man tagad tādu vairs nepiedāvā. zinātni, humoru un dažus muzikantus jā, prastu interneta šlaku un politisko demagoģiju vairs nē. laikam pagāja apmēram pusgads līdz parādījās kaut cik stabils rezultāts.

Exo

šis jaunais dizains nekam neder, pirms tam vēl ielika tur kādu “x” lai novāktu pauzi un varētu turpināt skatīties, labi, ka to noņēma, bet kāpēc jāpārvieto komentāri???

Krista

Man ir tā, ja planšetdatorā uzlieku ekrāna tālummaiņu uz vistuvāko tad sāk rādīties stories un feed un tie komentāri augšā, bet ja uz vistālāko tad viss ir kā pirmstam, 3 rindas sākumā un zem katras iet lejā video un nav feed un stories un komentāri ir lejā.

Krotow

Telefoniskajā YouTube aplikācijā ar komentāru sadaļu nu ir drūmi. Pirmkārt ar tās atrašanu un otrkārt ar staigāšanu pa atbildēm. Prasās pēc kāda iestatījuma, kas atjaunotu veco stilu. Otrkārt vai ir kāda cerība novākt $%^&%$^&% nākamo video rāmjus pašlaik atskaņotā video beigās? Pēdējās +/- 20 sekundes dēļ tiem var norakstīt. No reklāmām video sākumā atbrīvoties laikam arī nebūs iespējams :(

ismi

Tā arī neesmu spējis sevi pierunāt sevi izmantot jotubu telefonā – te spiež, tur berž. Nu un arī acīm vieglāk un arī baterija retāk jālādē. Savā ziņā tā ir lietotāju digitālā labturība)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: