Ir parādījusies iespēja iztērēt visus savus mūža ietaupījumus, lai savā īpašumā iegūtu ekskluzīvas ar Apple logo rotātas automašīnas kopiju, jo ar varavīksnes krāsas ābolīti redzamo lietu nemaz vairs nav tik daudz, un tā jau ir sava veida vēstures ikona. Taču maciņam draudzīgākas var izrādīties Apple kedas.

Izsolē parādījies 1979. gada Porsche 935 modelis, kurš ir replika Apple atbalstītam sacīkšu auto Porsche 935 K3, kuru savulaik radījusi autosporta komanda Dick Barbour Racing, kad par to interesi izrādīja Apple dibinātāji Stīvs Džobs un Stīvs Vozņaks. Šī mašīna pat piedalījusies slavenajās Lemānas 24 stundu sacīkstēs 1980. gadā. Oriģinālais modelis šobrīd pieder radio personai Ādamam Kerollam (Adam Carolla), un tā vērtība tiek lēsta no 8 līdz 10 miljoniem dolāru. Taču replikas cena sasniedz “draudzīgākus” 500 tūkstošus dolāru, un tā ir precīza oriģināla kopija.

Īstam kompānijas Apple fanam par šādu iespēju būtu jādeg, taču prasītā naudas summa ir visai apjomīga. Kopijas auto liela daļa detaļu nāk no Porsche 911 GT2 modeļa, un tā ir aprīkota ar 3,8 litru dzinēju, kas ļauj sasniegt 320 km/h lielu maksimālo ātrumu. Jācer, ka patiešām par 500 tūkstošiem “zaļo” pircējs iegūs kvalitatīvu sporta auto. Jāuzteic, ka tiek piedāvāta iespēja mašīnu iegādāties līzingā par 4415 USD/mēn.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimirs

Nu ja piedāvā pat līzinga iespējas, tad pat kāds turīgs pašmāju oligarhs var iesaistīties izsolē. :D

Krotow

Vai tad mūsu “oligarhi” ir Apple fani?

Akmentiņš

Pašmāju oligarhiem vienīgais kas interesē ir anudas daudzums. Šis gan varētu būt labs ieguldijums nākotnē, kā nosargāt nopelnīto no inflācijas. Domājams, ka pēc 15-20 gadiem šī replika maksās miljonu, varbūt pat mazliet vairāk.

kurkuls

Īpaši pēc naftas ēras beigām, kad šī eksponāta iedarbināšana prasīs degvielas mucas piegādi no vienīgās rūpnīcas uz planētas, kur to vēl izmantos kā neaizstājamu sastāvdaļu anti-baldness līdzekļa ražošanā.