ASUS parādījis GeForce GTX 1650 GDDR6 (modeļa numurs PH-GTX1650-O4GD6) videokarti, kuras garums ir tikai 174 mm, attiecīgi šo videokarti var ievietot Mini ITX datora korpusā. GeForce GTX 1650 tikusi pie GDDR6 atmiņas ar 12 Gbps.

ASUS GeForce GTX 1650 dzesē viens pats Axial-tech Fan uzbūves dizaina ventilators, kā arī izmantota Auto-Extreme Technology tehnoloģija, kas vienā piegājienā saliek kopā un savieno videokartes detaļas.

GPU Tweak II atļauj vienkārši pielāgot GeForce GTX 1650 takts frekvences un izmantoto voltāžu. GeForce GTX 1650 izmanto 1410 MHz līdz pat 1605 MHz tā dēvētajā boost režīmā.

GeForce GTX 1650 ir viena DVI-D, viena HDMI2.0b un viena DisplayPort 1.4 pieslēgvieta. ASUS pagaidām nav paziņojis nepieciešamo barošanas bloka jaudu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Būs ko likt pretī tiem kuri apgalvo ka jaunākās paaudzes videokartēs DVI porta neesot (Linus, khe, khe). Lai gan tehniski DVI ir savietojams ar HDMI, izņemot to ka DVI parasti nav audio signāla. Publikai ar SFF korpusiem tagad būs nākamā bēda – atbilstošas jaudas barošanas bloks.

Krotow

Dell SFF-iem bija atrodami 400W barošanas bloki, kas problēmu zināmā mērā risina. Taču parasti tas to nav vērts. Manuprāt šī karte vislabāk derēs Mini Tower korpusiem, kur var ielikt normāla formāta barošanas bloku.