ASUS ar Republic of Gamers zīmolu izziņojis vairākus ROG Strix 850 W barošanas blokus – tie būs pieejami dažādās krāsās, to dzesēšana būs klusa, kā arī ROG Strix 850 W barošanas bloki saņems 10 gadu ražotāja garantiju. 10 gadu garantija nodrošina šiem barošanas lokiem 80 PLUS Gold sertifikātu.

ROG Strix 850 W barošanas bloki būs pieejami arī baltā krāsā, lai iekļautos arī gaišu datoru dizainos. ASUS iepriekš izziņojis arī baltas krāsas videokartes. ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition videokartei balts ir gandrīz viss, atskaitot metāla dzesēšanas detaļas (heatsink). Gaming Mode režīmā ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition darbosies ar 1740 MHz, kamēr standarta ASUS GeForce RTX 2080 Ti darbojas ar aptuveni 1545 MHz līdz 1650 MHz. Par videokartes balto versiju ātrāka ir tikai ROG Matrix GeForce RTX 2080 Ti videokarte.

ROG Strix 850 W barošanas blokiem būs arī citas dizaina iespējas – tos varēs papildināt ar magnētiskiem logotipiem, stilīgām uzlīmēm un dažādu krāsu vadiem. ROG Strix 850 W barošanas blokiem līdzi tiks dots kupons ar 20% atlaidi CableMod.

ROG Strix 850 W barošanas bloki papildinās jau pieejamo ROG Strix barošanas bloku klāstu. Iepriekš bija pieejami arī ROG Strix 750 W, 650 W un 550 W barošanas bloki.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
rudzu rikas

850W ir kosmoss priekš lietotāja parastā. Man PC ir 400W Seasonic’s (pilnībā pasīvais, bez jebkādiem ventilatoriem). Un noslodze kompim ir pašreiz 8% (40W) – vismaz tādu uzrāda UPS. Lai patērētu 850W – nezinu ko tur vajag darīt, hehe.

Kristaps Skutelis

Barokļi efektīvi darbojas, kad ir tikai daļēji noslogoti nevis rūc pilnā jaudā. Iemet kādu jaudīgu videokarti un tā pati par sevi noēdīs visus 200W. Vēl procesoru jaudīgu uz 100W un sīkumos salasīsies vēl kaut kas.

no name

te nu jūs watson kļūdaties
man ir 850rm un ir ideāli kad viņs nerūc jo ir tika uz 50%
tieši tāpēc ņēmu jaudīgāku lai viņš strādātu pasīvi uz pusjaudu bez ventilatora

no name

man ir corsair rmi 850
viens no lētākajiem tier 1 klasē
i burts nozīmē ka tur var paspēlēties ar corsair link softu tipa ieslēgt single line vai multiple
https://linustechtips.com/main/topic/631048-psu-tier-list-old/
uzskatu ka jo jaudīgāks jo mazāka karšana un labāka energoefektivitāte

KKTK

Es arī kaut kā īsti napamatoti sirdī mīlēju un gribēju pirkt corsair, bet tad ieraudzīju “klusuma” podziņu uz seasonic. Nospied un ventilators apklust, ja vajadzēs – ieslēgsies. Perfekti.

no name

corsair link opcijās var manīt visu
automātā viņš sāk griezties laikam pie 55 grādiem tobiš kad iet pāri 60% noslodzei, varbūt 50% :)
skaļākā komponente te man ir vecais labais hdd