ASUS ar ROG Strix zīmolu izziņojis jaunu GeForce RTX 2080 Ti videokarti, kas būs pieejama baltā krāsā. ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition videokartes cena būs 1600 eiro, kamēr citas ASUS GeForce RTX 2080 Ti versijas maksā no aptuveni 1340 eiro līdz 1450 eiro.

ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition videokarti balts ir gandrīz viss, atskaitot metāla dzesēšanas detaļas (heatsink).

Gaming Mode režīmā ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition darbosies ar 1740 MHz, kamēr standarta ASUS GeForce RTX 2080 Ti darbojas ar aptuveni 1545 MHz līdz 1650 MHz. Par videokartes balto versiju ātrāka ir tikai ROG Matrix GeForce RTX 2080 Ti videokarte.

ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition tikusi pie Aura Sync RGB izgaismojuma, videokartei ir divas HDMI 2.0b pieslēgvietas, divas DisplayPort 1.4 pieslēgvietas un arī USB Type-C, lai apkalpotu virtuālās realitātes ierīces ar Nvidia VirtualLink.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis

…who cares? Ražotāji visu laiku izlaiž jaunas modifikācijas, kas te ir ziņas vērts? Nemaz nerunājot, ka runa ir par GPU, kas iznāca pirms 14 (!) mēnešiem. Vaitad tiešām nav nekā svarīgāka, kas būtu raksta autora laika vērts?

Kristaps Skutelis

Par GeForce RTX 2080 Ti attiecīgajā kategorijā tāpat nav nekā jaudīgāka, tāpēc var rakstīt arī par interesantām šīs videokartes versijām. Piemēram, šādu balto modeli, kas ir aktuāli tiem, kam sistēma nav garlaicīgi melna. Jā, ļoti šauri specifiska ziņa, bet tai te ir sava vieta.

Anger Lemon

Baltā krāsa komponentēs diezgan reta, bet tā cena… :D AMD jāsasparojas arī uz top end GPU tirgu.