Cougar parādījis ultra-slinko geimeru krēslu Ranger, kas nav vis krēsls, bet gandrīz dīvāns. Atliek vien piestumt tuvāk ledusskapi un atrisināt labierīcību jautājumu, un vairs nenāksies celties kājās un doties prom no sava mīluļa (datora).

Faktiski gan jāsaka, ka Cougar Ranger dīvāniņš ir paredzēts viedierīču un Nintendo Switch geimeriem, kuriem nav nepieciešams savas ierīces turēt uz īstena galda.

Reklāma

Cougar Ranger dīvāniņš veidots no elpojošas mākslīgās ādas, krēsls veidots tā, lai tas neradītu nekādas aizdomas par tā pamata pielietojumu, pat ja to izvietosi viesistabā. Cougar Ranger dīvāniņā varēsi zvilnēt gandrīz guļus, atzveltne iestatāma no 95 grādiem līdz 160 grādiem. Arī savas pārpūlētās kājeles varēsi pacelt gaisā.

Cougar Ranger dīvāniņa izmēri ir 700 mm platumā, 980 mm dziļumā un 1025 mm augstumā. Šis dīvāns sver 31 kilogramu un tā piegādes sāksies jau šomēnes.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
īstens galds

Krāsainie akcenti jau no blakusistabas kliedz, ka ar šī krēsla pielietojumu viss nav kā izskatās. Dīvaini, ka zem krēsla nav gaismas, lai izskatītos ka tas atrodas virs neona gaismas mākoņa. Nav iedomājušies…..

Krotow

Bet tualetes podu tomēr aizmirsuši iebūvēt.

poc

Vienkāršāk ir apvilkties pamperi….ja jau mediķi, kas strādā pa 12st. spectērpos, izmanto pamperus, tad geimeri arī varēs.