Tiek ziņots, ka Android operētājsistēmas kļūda jūtami ietekmējot vairāku ražotāju viedtālruņu darbību. Šobrīd tiek pieļauts, ka Pixel, OnePlus un Xiaomi viedtālruņus ietekmējot nesen saņemtais Android aprīļa drošības ielāps.

Android kļūda izpaužas kā viedtālruņu sasalšana, ekrāns un pogas nereaģē uz skārieniem un spiedieniem.

Reklāma

Pārsvarā ietekmētas ir Android 10 ierīces ar jau minēto Android aprīļa drošības ielāpu. Pagaidām nav arī skaidrs, vai viens pats Android ar aprīļa drošības ielāpu ir problemātisks, vai arī ierīces sasalšanu izsauc kādu citu lietotņu darbības problēmas. Tiek pieļauts, ka Google Play, Amazon, YouTube, Twitter un pāris citas lietotnes ir vainojamas šādā viedierīces uzvedībā.

Google pagaidām neko oficiāli nav bildusi. Visticamāk, kļūdas labojums gaidāms tikai kopā ar nākamo Android drošības ielāpu. Google savus Pixel modeļus lāpa katru mēnesi, kamēr citi ražotāji izvēlas drošības ielāpus izsūtīt ik divus vai ik trīs mēnešus. Attiecīgi ar šo šmuci var nākties sadzīvot visai ilgi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
ingvers

mammas nokijai atļāvu uzlikt labojumu ar a10+aprīļa bagfixiem, tagad watsaps mēdz neziņot par ienākošajām ziņām.
nu i nafig tādus labojumus, es teikšu)

Janis Murnieks

He He Ha Ha . tepat nesen bija ziņa , ka Google gatavojas ieveiest “Seamless updates” , kas principā pat izslēdz varbūtību atjauninājumu uzlikt vēlāk/neuzlikt/utt nekā google to vēlas . Yaay .

https://kursors.lv/2020/04/09/google-lidz-ar-android-11-atnaksanu-pieprasis-ta-devetos-neredzamos-atjauninajumus/

Kayne

Tad redz kāpēc mans XIAOMI reizēm uzkaras kādā no Chrome lapām un vienīgā izeja ir spiest BACK pogu un vērt lapu vaļā vēlreiz…

aaa

Man kaut kas līdzīgs notiek ar Xiaomi Pocophone F1, bet security patch level rāda janvāri nevis aprīli.

Eerks

Tikko Mi9T atnāca piedāvājums atjaunināties. Laikam pagaidīšu līdz nākamajam piedāvājumam.