web analytics

Samsung ļaus izveidot mājiņu kaķim no TV iepakojumiem

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Samsung ir izdomājis atraktīvu veidu, kā iedot saviem lielajiem televizoru kartona iepakojumiem otru dzīvi, un, protams, kā mūsdienās pienākas, sniegt iepakojumam vēl kādu pielietojumu, jo mēs visi taču domājam par dabu. No lielajiem kartoniem tagad pavisam ērti varēs izveidot māju kaķim vai turētāju žurnāliem.

Jaunais videi draudzīgais iepakojums tiks piedāvāts ļoti gaumīgajiem The Serif, The Frame un The Sero sērijas televizoriem, kuri ir aprīkoti ar papildus dizaina elementiem, rāmjiem, ja salīdzina ar parasto televizoru kā to iedomājamies. Kastes ir no gofrētā kartona, kas nodrošina tām izturību, spēju locīties un veidot savienoties kā puzles gabaliņiem, lai pēc izpakošanas no tā varētu izveidot kādu saimniecībā noderīgu lietu.

Avots: Samsung

Lai izveidotu savam kaķim jaunu spēļvietu un guļvietu, Samsung ir nodrošinājis pat speciālu pamācību, taču ir iespēja iedarbināt savu iztēli un izveidot personīgo interpretāciju. Kompānija ir padomājusi pie detaļām, jo veidojot gan žurnālu turētāju, gan māju kaķim, būs redzami daži uzraksti, tādējādi klientiem atgādinot par savu eksistenci.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

cik pamanīju, Amazon bija pirmais, no kura iepakojuma kastes varēja izgriezt kaut ko… ja vēl atcerētos ko… :) laikam planieri vai lidmašīnu.

blmz

“ļaus”? pirms tam neļāva?

Krotow

Fakts: Vidējā aritmētiskā pircēja iztēle ir apmēram amēbas līmenī. Bez priekšā teikšanas pat dibenu neprot noslaucīt. Kur nu vēl kaķim mājiņu no kartona blāķa izgriezt.

Kurmju mednieks

Nespried pēc sevis, kurmi !

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: