Samsung ir izdomājis atraktīvu veidu, kā iedot saviem lielajiem televizoru kartona iepakojumiem otru dzīvi, un, protams, kā mūsdienās pienākas, sniegt iepakojumam vēl kādu pielietojumu, jo mēs visi taču domājam par dabu. No lielajiem kartoniem tagad pavisam ērti varēs izveidot māju kaķim vai turētāju žurnāliem.

Jaunais videi draudzīgais iepakojums tiks piedāvāts ļoti gaumīgajiem The Serif, The Frame un The Sero sērijas televizoriem, kuri ir aprīkoti ar papildus dizaina elementiem, rāmjiem, ja salīdzina ar parasto televizoru kā to iedomājamies. Kastes ir no gofrētā kartona, kas nodrošina tām izturību, spēju locīties un veidot savienoties kā puzles gabaliņiem, lai pēc izpakošanas no tā varētu izveidot kādu saimniecībā noderīgu lietu.

Avots: Samsung

Lai izveidotu savam kaķim jaunu spēļvietu un guļvietu, Samsung ir nodrošinājis pat speciālu pamācību, taču ir iespēja iedarbināt savu iztēli un izveidot personīgo interpretāciju. Kompānija ir padomājusi pie detaļām, jo veidojot gan žurnālu turētāju, gan māju kaķim, būs redzami daži uzraksti, tādējādi klientiem atgādinot par savu eksistenci.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

cik pamanīju, Amazon bija pirmais, no kura iepakojuma kastes varēja izgriezt kaut ko… ja vēl atcerētos ko… :) laikam planieri vai lidmašīnu.

blmz

“ļaus”? pirms tam neļāva?

Krotow

Fakts: Vidējā aritmētiskā pircēja iztēle ir apmēram amēbas līmenī. Bez priekšā teikšanas pat dibenu neprot noslaucīt. Kur nu vēl kaķim mājiņu no kartona blāķa izgriezt.

Kurmju mednieks

Nespried pēc sevis, kurmi !