Mozilla tikko uzsākusi izsūtīt jaunāko Firefox tīmekļa pārlika versiju (Firefox 74), šī versija iezīmēs lielākus centienus pasargāt lietotājus no Facebook izsekošanas.

Mozilla plašāk pastāstījuši par Facebook Container iebūvēto spraudni, kas pieejams visiem Firefox izmantotajiem. Facebook Container tevi sargās no Facebook glūnīgās acs ne tikai Facebook apmeklēšanas laikā, bet arī citviet.

Facebook Container nodrošina, lai netiek reģistrētas tavas pieteikšanās citos tīmekļa servisos ar Facebook Login, tāpat Facebook nevarēs redzēt tavus ierakstus, komentārus un laikus, kas veikti citās vietnēs.

Facebook Container darbosies līdzīgi reklāmu bloķētājiem – pamatā šis rīks būs neredzams, tas darbosies fonā, bet būs iespēja ielikt arī vietnes baltajā sarakstā, ja kaut kas nestrādās vai lietotājam radīsies kādas citas vajadzības, kas saistāmas ar Facebook izmantošanu.

Facebook Container darbosies arī Instagram un Facebook Messenger.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
User1

Firefox ir kļuvis par draņķību, kas visu laiku uzbāžas ar saviem – We know you like facebook; Recommended extensions as you browse; You dont need an account but you might want one utt. Jau sāk kaitināt to visu slēgt nost un skaidrot klinetiem kas tas ir…

digitalk

kur ta nu uzbāžas, tikai atjauninot versiju viens logs ar jaunajām fīčām. nē, nu ja tu esi bijis pārāk slinks noņemt vienu ķeksi un neesi klientam atslēdzis Homepage Snippets, tad protams, ka rādīs Mozillas/Firefox jaunumus.

Juris

Šķiet, ka šo lietoju jau kādu brīdi, tāpat kā “Google container”, kādu pusgadu vismaz.

Konteiners

“Jums patīk parakāties atkritumos, bet nepatīk smakojošās rokas – te jums būs Mozillas cimdi”))

digitalk

piedāvājam kopā ar jauno odekolonu līniju «Smirdīgais sesks»!

phe

Par facebook ‘zināšanām’ reiz pamanīgi nobrīnījos. Reiz Whatsapp’ā uz telefonu paziņa atsūtīja kaut kādu facebook ieraksta linku, kuru atverot automātiski tiku autenficiēts facebook. Lai gan skaidri zinu, ka no šī konkrētā telefona vēl nevienu reizi facebook nebiju ielogojies. Kā?