Samsung paziņojis, ka rudenī (5. oktobrī) tiks pārtraukta Smart View lietotnes darbība gan Android, gan arī iOS viedtālruņu operētājsistēmās.

Vienlaikus tiek ziņots, ka Samsung Smart View lietotne jau šobrīd darbojas visai vāji, ja vispār darbojas. Pēc 5. oktobra to vairs vispār nevarēs iegūt no lietotņu veikaliem, bet izmantot jau uzstādītu lietotni varēs turpināt.

Samsung iesaka pāriet uz SmartThings lietotni, kas Samsung viedtālruņos nāk jau uzstādīta rūpnīcā. Diemžēl SmartThings lietotne nav saderīga ar vecākiem viedajiem televizoriem. Nekur gan netiek uzskaitīts, kuri tieši viedie Samsung televizori paliks bez pavadošās lietotnes viedierīcēs.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Un pēdējais ielāps iespējos reklāmas :D :D :D

Krotow

Un kas par to būtu šaubījies ;) Tāpēc vien TV labāk izmantot tikai kā monitoru :)

Mareks

Man jau sen Samsung smart vairs nav smart, kopš nogrieza YouTube, vienā dienā bija paziņojums, ka nebūs pieejams vairs YouTube un viss. Tāpēc nākamais TV noteikti nebūs Samsung. Amerikā varētu gan jau tiesāties, jo pirku lielā mērā dēļ šīs funkcijas kādreiz pa 500 latiem.

Jānis

Nu nez, man ir jau cik gadus vecs samsung, joprojām iet gan amazon, gan netflix, ok netflix veca versija bez profiliem, bet viss iet….

Jānis

Man arī vecs samsungs un Smart View aplikācija jau bija ļoti grūti lietojama 3-4 gadus atpakaļ.
Youtube’e strādā labi, bet netflix vēl sliktāk kā Smart View aplikācija jeb pilnībā nelietojams. Pēc idejas jāmaina TV, bet negribas, jo atskaitot softu televizoram nav nekādas vainas.

Jānis

Nu es dēļ tā skatos firestick virzienā, tas šobrīd izskatās vienīgais kuram ir arī amazon pieejams, ne tikai netflix… Tur ir tas viens variants kuram LV arī pēc apraksta vajadzētu strādāt…