Dark Sky tiek visai pamatoti uzskatīta par vienu no precīzākajām laika prognožu lietotnēm viedierīcēs. Android lietotāji Dark Sky iespējas bija pieejamas četrus gadus, bet šobrīd pavēstīts, ka no Dark Sky Android lietotājiem jāatvadās.

Iemesls? Apple iegādājies Dark Sky, no 1. jūlija Dark Sky vairs nepiedāvās laika prognozes. Dark Sky API tiek likvidēts, tīmekļa lapa (http://forecast.io un https://darksky.net) arī, Android lietotne tiek nocirsta saknē.

Dark Sky pagaidām turpinās darboties kā iOS lietotne, lai arī izskatās, ka Dark Sky iespējas tiks integrētas iOS un macOS, lai viedierīču un datoru lietotājiem piedāvātu precīzas laika prognozes.

Tiek lēsts, ka Dark Sky ir aptuveni pusmiljons aktīvu, maksājošu klientu visā pasaulē. Google Play veikalā Dark Sky ir top 5 maksas lietotne, kā arī App Store lietotne ir iekļuvusi maksas lietotņu top 10.

Apple šobrīd sīkāk nav komentējis par Dark Sky nākotni.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldons

Android lietotāji Dark Sky iespējas bija pieejamas četrus gadus

Kristaps Skutelis

Kādā lietotnē?

LAN

Tikai vēl viens pierādījums, ka nav jēgas iegādāties maksas lietotnes, jo pēc nedēļas vai dienas tā vairs nav pieejama.

Kristaps Skutelis

Protams, ja lietotne nav vajadzīga ikdienā vai nav vēlmes atbalstīt tās radītājus, tad nekas nav jāpērk. Tur es tev 100% piekrītu :)

Astro

Lietotne ir vajadzīga un ir vēlme atbalstīt radītājus! Bet, ja tā var pēkšņi nebūt piejeama, tad atbalstam nav jēgas.

Kristaps Skutelis

Ir. Tu tāpat esi aizskaitījis naudu izstrādātājam par darbu, kas tev patīk/noder un viņš to naudu tajā brīdī var izmantot kaut kādām savām vajadzībām. Tāpēc nevar teikt, ka tam nav jēgas. Bet, jā, diezgan bieži aplikācijas/pakalpojumi tiek pārpirkti un tad var būt visādas situācijas, kur paliek esošie klienti. Tāda ir dzīve.