24. martā Eiropā oficiāli kļuva pieejams Disney+ straumēšanas serviss, kurā kā viens no zināmākajiem seriāliem ir Zvaigžņu karu pasaulē iekļautais “The Mandalorian“, kā arī saistītais animācijas seriāls “The Clone Wars”, tāpat Disney pieder Marvel franšīze, ļaujot atspoguļot saistīto supervaroņu saturu.

Šobrīd serviss oficiāli pieejams Anglijā, Īrijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Austrijā un Šveicē, bet pēc valdības lūguma izlaišana Francijā atlikta līdz 7. aprīlim. Tā cena būs 6,99 EUR mēnesī vai 69,99 EUR gadā. Salīdzinājumam Netflix maksā 7,99 EUR mēnesī, Apple TV+ vien 4,99 EUR. Tā kā Disney+ būs konkurents šīm platformām, domājot tieši par Eiropas tirgu.

Sekojot citu servisu rīcībai, Disney+ jau palaišanas brīdī ir samazinājis joslas platuma ātrumu par 25%, lai kaut cik atslogotu visus tīklus, kuri šobrīd ir ļoti noslogoti. To vieglāku noteikti nepadara pilnīgi jauna servisa ienākšana tirgū. Disney serviss piedāvā dažāda veida īpaši veidoto saturu, ar ko šobrīd šīs platformas savā starpā konkurē. Šajā sakarā var izcelt sadarbību ar filmu studiju Pixar, kas ļauj veidot video saturu saistītu ar daudzām populārām animācijas filmām. Tāpat Disney+ piedāvās vairāk nekā 600 epizodes no Simpsoniem, iekļaujot jau 31. sezonu, kas iznāks šajā gadā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Samazinātai kvalitātei jābūt par samazinātu cenu.

Normunds Pauders

Un intresanti, kad Latvijā būs pieejams.

Jānis

Jautājums tie 6,99 EUR ir par kādu kvalitāti?
Jo Netflix 7,99 EUR var teikt ka vispār nevajadzētu eksistēt. 2020. gadā skatīties 480p kvalitāti ir galīgi garām, tāpēc nav pareizi teikt ka netflix maksā tikai 8€. Netflix maksā 10 vai 12 eiro.

flx

Viss atkarīgs no ekrāna izmēra un attāluma līdz tam. Citādi var aizrunāties līdz tam, ka jebkura plāna kompresijas artefakti neļauj skatīties filmas. Netflix maksā, sākot ar eur7.99

MeMySelf

Disney+ ir tikai viens tarifs pa 6.99. Tātad visas labās fīčas ir iekļautas. Iespēja izmantot uz vairākām ierīcēm un skatīties saturu pat 4k kvalitāte. (Apple TV+ ir tas pats)