Pagājušajā gadā iznākušais seriāls “The Mandalorian” satricināja pasauli un īpaši filmu sērijas “Zvaigžņu Kari” fanus, jo tajā parādījās ļoti piemīlīgs un zaļš tēls “The Child”, kas tautā ieguva apzīmējumu “Baby Yoda”, pateicoties labi zināmajam “Yoda” tēlam no filmu sērijām.

Jau pēc “Baby Yoda” tēla parādīšanās seriāla pirmās sērijas beigās, tas uzspridzināja pasauli, jo ar savām lielajām acīm, ausīm un mazajām trīspirkstu rociņām tas iemitinājās skatītāju sirdīs. Protams, Amerikas kultūrai tas bija kā šāviens jauna merčendaizinga virzienā, ar šo tēlu radot dažādas preces, un jau pavisam drīz, pavasarī, būs iespējams iegādāties bezvadu skaļruni zaļveidīgā radījuma izskatā.

Tumbiņas izgatavotājs ir kompānija “Bitty Boomer”, un, kā izrādās, tad šādi plaukstas izmēra skaļruņi pieejami ar visdažādāko tematiku. Gan “Olafs” no animācijas filmas “Frozen”, gan datorspēles “Fortnite” personāži un pat NHL komandu talismani. Piedāvājums ir visai plašs. Skaļrunis darbojas 4 stundas ar vienu uzlādi, to ir iespējams paralēli savienot ar līdzīgu produktu, lai radītu vēl lielāku skaļuma efektu. Tāpat komplektā nāk piekariņš, lai to piespraustu pie somas, kā arī to var izmantot kā pogu “pašiņu” uzņemšanai. Vienīgi skaļuma jauda nav pieminēta.

Avots: Bitty Boomer

Tas viss par nieka 19,99 USD iepriekšpārdošanā ar piegādi visā pasaulē, tā kā šo, iespējams, varētu atsūtīt uz Latviju bez papildus muitas maksas. Es jau varu iedomāties, kā Amerikā lielai daļai skolēnu un pieaugušo pie somas šāds brīnums varētu atskaņot savu mīļāko hitu vai slaveno tekstu no filmas “Luke, I’m your father”. Tas priekš īstiem faniem…

Seriāls “The Mandalorian” un jaunākā “Zvaigžņu Karu” sērijas filma noteikti nav atstājusi vienaldzīgo fanu pulkā, jo oficiālajā filmas mājaslapā pieejami daznedažādākie tematiskie nieciņi un Disney izklaides parkā ASV iespējams izgatavot savu gaismas zobenu. Arī Samsung ir radījis īpašu telefonu sēriju par godu pēdējai filmai “The Rise of Skywalker”. Kursora vēstures apcirkņos ir apskats par robotiņu BB-8 no pēdējās filmu triloģijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par