Datorspēļu entuziastiem zināmais uzņēmums Razer, kurš ikdienā ražo augstākās kvalitātes aksesuārus datorspēļu baudīšanai, krīzes brīdī spēris cēlu soli, lai pārveidotu vienu no ražotnēm un sāktu radīt sejas maskas, kuras tiks piegādātas visā pasaulē.

Uzņēmuma vadītājs Min-Liang Tan savā Twitter kontā paziņojusi, ka inženieri un dizaineri ir strādājuši diennakts maiņās, lai pārveidotu esošās ražošanas līnijas sejas aizsargmasku ražošanai. Paredzēts, ka jaunās iekārtas spēs izveidot vairākus miljonus masku. Pirmām kārtām tās saņems Singapūra, kurā šobrīd atrodas Razer galvenais birojs.

Reklāma

Šīs noteikti būs viens no spēcīgākajiem piemēriem, kā pilnīgi nesaistīti nozares uzņēmumi iesaistās palīdzības procesā, lai apkarotu koronavīrusu. Vēl viens piemērs tieši sejas masku atbalstā ir Džeks Ma no granda Alibaba, ziedojot tās gan Eiropai, gan ASV. Vakar ziņojām par Itālijas 3D printēšanas uzņēmumiem, kuri visefektīvāk spējuši palīdzēt krīzes momentā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

īsti nav saprotama šī apsēstība ar maskām. no vīrusa tās nevar pasargāt, vajadzīgas tikai apkārt staigājošajiem slimniekiem (kuriem būtu jāsēž karantīnā), lai ierobežotu vīrusa izplatīšanos.

cow id19

Ne pārāk izglītots, turklāt nobijies cilvēks ātri sāk pieņemt sliktus lēmumus un pakļaujas pūļa psihozei. Gulēs maskā, vārīs griķu biezputru, kurai piekodīs griķu kotletes griķu mērcē un uzdzers griķu tēju.

Skābene

Šobrīd maskas ir ļoti ienesīgs bizness. Ja agrāk tās sejas lupatiņas iepirkuma cena bija ap 2 centi gabalā, tad tagad jau 45 centi un tauta cepās par masku cenām Cenu klubā, bet turpina pirkt. Daudzi uzņēmēji jau ir atmetuši ar roku masku sagādei, jo tas kļūst par reputāciju graujošu pasākumu, bet profesionāļiem masku nav un tie nevar strādāt, jo aunu bari skrien pirkt arī darbam paredzētās FFP1-FFP3 maksas un krāsotājiem, slīpētājiem un citiem putekļos strādājoišajiem trūkst darba inventāra.

asd

nedirs, inventāra netrūkst. Stokerā, cenu klubā, depo maskas ir.

KKTK

Galvenais, ja to sāks lietot arī slimais, tad iekšā vilks filtrētu gaisu bet ārā šķaudīs bez filtra …

asd

bildē redzmajai maskai izelpa iet vidū uz priekš, ir maskas, kur izelpa tēmēta uz leju pa tunelīti kurā var ielikt arī kādu vecu zeķi :D

m0E TV

Sejas aizsargmaska ar razer logo un rgb, īpaši paredzēta geimeriem. Sākumcena $89.99.

Krotow

+1. Arī Collectors Edition maska par tikai $149.99. Un masku komplekts dažādās krāsās ģimenei ar atlaidi pa $999.99.