Saistībā ar koronavīrusu, Uhaņas skolēniem ir noteikta karantīna un mācību process notiek digitāli, caur kompānijas Alibaba lietotni DingTalk. Lai izvairītos no šāda mācību procesa, kā arī no skolas kopumā, jaunieši bija izdomājuši, ka aplikācijas sliktā novērtējuma dēļ, tā varētu tikt bloķēta no Apple App Store, tāpēc masveidā tika novērtēta ar vienu zvaigzni.

Vairāki desmiti tūkstoši šādu novērtējumu nobīdīja lietotnes DingTalk vērtējumu no 4,9 līdz 1,4 vienas nakts laikā. Pati aplikācija arī iesaistījās situācijas labošanā ar īsu animācijas filmiņu, lūdzot sava veida piedošanu un izklāstot bērniem situāciju par šādu gājienu. Tiesa tāpat šajā laikā tika saņemts arī palielināts 5 zvaigžņu novērtējumu skaits, kas varētu būt nācis tieši no tiem, kuri vēlas, lai bērni šajā periodā mācītos ar visiem iespējamiem līdzekļiem.

Aplikācija gan joprojām ir pieejama, līdz ar to skolēnu mērķis nav sasniegts, jo nepietiek vien ar kaudzi zemu novērtējumu, lai aplikāciju tādējādi izņemtu no App Store. Šobrīd tās reitings ir 2,6 un kopumā tā novērtēta 1,2 miljonus reižu. Skaidrs gan ir viens, ka pasaulei ar šādiem gudriniekiem ir nākotne, jo DingTalk CEO norādīja, ka viņu vietā rīkotos tāpat.

Jāpiebilst, ka arī pie mums jau šobrīd notiek sarunas ar e-klase.lv, uzdevumi.lv, mykoob.lv un citām vietnēm, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu iespēju skolēniem mācīties attālināti.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ess

Sīkie bandīti, bet cepums par izdomu👍

Martiness

Video ļoti labs!