Apple mazais 2017. gada manevrs ar iPhone palēnināšanu, lai it kā uzlabotu nolietotu akumulatoru darbība ilgumu, ir ievilcies līdz pat šim gadam. Apple izdevās ar programmatūras atjauninājumu palēnināt iPhone 6, iPhone 7 un iPhone SE darbību, pēcāk gan Apple piešķīra iespēju akumulatorus nomainīt, lai iPhone ātrdarbība atgrieztos.

Sakarā ar šo nelielu Apple izgājienu ASV tika uzsākta tiesvedība. Sagaidāms, ka iesaistītajiem Apple varētu izmaksāt aptuveni 25 dolārus katram, kas gan ir niecīga summa, jo Apple nācās atlikt malā pusmiljardu dolāru. Te gan jāņem vērā, ka ASV šīs tā saucamās masveida tiesvedības (class action lawsuit) gandrīz nekad nav par labu cietušajiem – aptuveni pusi saņem juristu kantoris.

Ja arī tev piederēja iPhone 6, iPhone 7 vai iPhone SE, vari nesatraukties, jo uz Eiropu šādas formas tiesas procesi neattiecas. Pāri pa lielo dīķi viņi izvillosies, juristu kantoris sabāzīs ķešās dažus simtus miljonus dolāru, un pēcāk varbūt atmetīs pa grasim arī iPhone pircējiem.

Mums vienīgais prieks ir salīdzinoši siltā ziema, jo aukstākos laika apstākļos vecāku modeļu iPhone ir niķis slēgties ārā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
slow down

Vai maz var salīdzināt picas ar kolu ekvivalentu ar sirdsēstiem, ko piedzīvoja sabremzēto aiponu lietotāji?

Yeah

Tad jau android useri katru dienu piedzīvotu sirdsēstus :) joks joks. Nebija toreiz tā bremzēšana nemaz tik pamanāma, vismaz uz 6s. Varbūt šad un tad, brīžos kad baterijai jau pēdējie procenti.

slow down

Androidu userus mierina doma, ka samaksātā cena – eur100 – arī nav tāda, lai tagad plēstu matus)

Agris

Varēja uzreiz papildus mēģināt piedzity naudu par jaunā telefona iegādi, jo vecais vilkās. Varbūt vēl piecīti piemestu :D

Lietotaajs

Un kaa ar manu iPad 3, kuru lietot ir neiespeejami? :D