Pēdējos gados ierasts, ka Google par jaunajām Android versiju iespējām sāk runāt martā, kad arī tiek izlaistas izstrādātājiem paredzētās rudenī gaidāmas Android operētājsistēmas izmēģinājuma versijas. I/O 2020 norises laikā, visticamāk, Google piedāvās tā dēvēto Android 11 beta plašākai publikai, bet Developer Preview versija jau pieejama tiem dažiem, kuri izmanto Pixel viedtālruņus.

Android 11 atnesīs vienu ļoti nozīmīgu paziņojumu – operētājsistēma brīdinās, ja būsi neprecīzi novietojis viedtālruni uz uzlādes paliktņa. Viedtālruņa ekrānā parādīsies paziņojums “Realign phone to charge wirelessly”. Šobrīd paziņojumu var saņemt tikai Developer Preview versijas izmēģinātāji ar Pixel 4 viedtālruņiem. Nav zināms, vai šis paziņojums pēcāk nonāks arī citos viedtālruņos.

Google jau iezīmējusi Android 11 Developer Preview redzamākās izmaiņas operētājsistēmas darbībā un iespēju klāstā. Ikdienas lietotāju lielākais ieguvums varētu būt Apple AirDrop datu pārsūtīšanas iespējas kopija, kas nodrošinās ērtu datu pārcelšanu no viedtālruņa uz datoru.

Kārtējo reizi Google strādājusi pie lietotāju privātuma uzlabojumiem, bet tie vairāk ietekmēs lietotņu izstrādātājus, nevis ierindas lietotāja ikdienu. Android 11 iekļaus arī dažādu jauno dzelžu apkalpošanas nianses – Android 11 pratīs sadarboties ar lokaniem ekrāniem, uzlabotiem biometrisko drošības risinājumu veidiem un citām nākotnes tehnoloģijām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
rodo

Iestāstiet lūgtum kāds tai Google’i, ka Latvijā un visā Baltijā arī ir kaudze ar potenciālajiem pircējiem: sāciet tak tirgot oficiāli Pixel iekārtas arī mums beidzot! :(

oficiāls piksels

Palaist un vadīt kāda produkta tirgošanu maksā naudu un acīmredzot, Baltijas tirgus ir tieši tik niecīgs, lai gugles mēroga fiziskajām manufaktūrām tas nebūtu interesants. Kāpēc mums nav Teslas veikalu Rīgā, Valmierā un Liepājā?

Ar nemateriālajiem produktiem (piem. netflix) arī nebija viss raiti, bet tur vismaz nav jāpārvieto taustāmi produkti, kaut arī tāpat jāpaveic darbs (vismaz juristiem un uzturētājiem), pirms uzsākt darbību.

digitalk

nu netflix sagatavošanas darbus rūpīgi izveica, tagad mums par pilnu cenu ir pieejama puse no oriģinālā pakalpojuma ;)

Kristaps Skutelis

Tas nav atkarīgs no Netflix.

oficiāls piksels

Un gadās, ka no tās pašas pieejamaās puses vai cik nu tur ir, kāda seriāla pēdējā sezona tiek atņemta brīdī, kad esmu sagatavojies veltīt tai laiku))
(neievēroju, ka mēnesi iepriekš brīdina ka drīzumā tiks aizvākta).

Kristaps Skutelis

Tieši tā.

Goodguy

Bitē ir 4xl un 4

Kristaps Skutelis

Tiešām, paldies par info. Diez vai baigi oficiāli, bet ir.