Pagaidām par baumām uzskatāma informācija norāda uz Apple vēlmi drīzumā piedāvāt jaunu iPad Pro tastatūru, kas tiks arī pie iebūvēta skārienpaliktņa, lai nenāktos ar pirkstu bakstīt ekrānā vai izmantot Apple Pencil.

Apple jau ilgāku laiku cenšas iestāstīt, ka planšetdatori pārņems stafeti no klēpjdatoriem, arī iPadOS iebūvēts datorpeles atbalsts. Jaunā iPad Pro tastatūra varētu tikt izziņota vienlaikus ar nākamās paaudzes iPad Pro planšetdatoriem.

Apple jau šobrīd piedāvā aprīkot iPad ar Smart Keyboard, bet šis ir pavecs produkts, kopš tā iznākšanas iPadOS iespēju klāsts audzis, klāt pagājušā gada rudenī nācis arī jau minētais peles atbalsts.

Baumas norāda, ka Apple esot izmēģinājuši jauno tastatūru veidot ar mehāniskām pogām, bet piespiedienu reģistrētu jauna tipa sensori. Visticamāk gan Apple jauno tastatūru veidos ļoti līdzīgu jau esošajai Smart Keyboard.

Apple gan šobrīd uzsver, ka peles atbalsts iPadOS iebūvēts tikai tiem cilvēkiem, kas nevar izmantot skārienekrānus. Attiecīgi pele mēģina attēlot cilvēka pirksta darbību, tai nav īstena labā peles klikšķa un citu iespēju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tabs

Kamēr baumo un plāno, Samsung Tab s6 jau kādu gadu jūzeri dragā klaviatūras ar skārienpaliktni svētā mierā! :)

Pauča

Tieši tā!

Kristaps Skutelis

Jep, jo citādāk Dex režīmā bez peles būtu čābīgi.

Armands Bērziņš

Nice, vai tam Tabam var uzlikt iOS?