Vācijas autoražotājs Volkswagen piedāvās līdz pat 75% lielas finanšu atlaides saviem dīleriem Amerikā, lai tie būtu ieinteresēti izplatīt un tirgot elektroauto, jo paši dīleri ne vienmēr raujas popularizēt noteiktus modeļus.

Standarta atvieglojums būs 50% apmērā, lai izplatītājs piedāvātu auto kopējam ASV tirgum, taču tas var pieaugt līdz pat 75%, ja tirgotājs veic aktīvu pārdošanu tieši vietējā apgabalā. Šādu soli VW pieņēmis, jo sadarbībā ar dīleriem ļoti daudz kas ir atkarīgs tieši no viņu intereses izplatīt noteiktos modeļus. Kas elektroauto gadījumā saistās arī ar atšķirīgu servisu, uzlādes tīkla pieejamību, un cita veida tehnisko apmācību, līdz ar to finansiāls ieguvums būtu kā stimuls šiem uzņēmumiem.

Te arī atklājas pāris iezīmes, kāpēc īlons Masks ir izvēlējies savas automašīnas tirgot bez dīleru starpniecības, kā arī principā tas notiek tikai internetā, atbilstoši mūsdienu tendencēm. Volkswagen ir aptuveni 650 dīleri pāri okeānam, tāpēc netiek sagaidīts, ka visiem būtu agresīvi jāiesaistās šajā iespējā, kā arī tā ir pilnībā brīvprātīga izvēle. Tiesa, kompānija jau saņēmusi pozitīvas atsauksmes par šādu soli.

Video redzams speciāli Amerikas tirgum paredzētais ID4 modelis, kas varētu sacensties gan ar Tesla Model Y un pirms kāda laika prezentēto Ford Mustang Mach-E.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisLauris SatsKartupelis3Henrijs AvotiņšLAN Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
LAN
Viesis
LAN

Kādēļ tad ID3 nebūs pieejams amerikāņiem? 🤔

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Kurš teica, ka ID.3 nebūs pieejams amerikāņiem?

Kartupelis3
Viesis
Kartupelis3

njaa, kaut kā liekas, ja parastajiem cilvēkiem piedāvātu auto ar 75% atlaidi, nekāds mārketings nebūtu vajadzīgs..
Šķiet dīvaini, ka uz auto jāgaida ilgā rindā, bet citiem vēl gigantiskas atlaides piedāvā..

Lauris Sats
Member
Lauris Sats

Jenkiem davinas,bet eiropieši lai maksaa pa pilno

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Tu rakstu vispār izlasīji?