web analytics

Respirators, kurš izskatīsies kā daļa no sejas, ļaus izmantot FaceID

Jaunākie raksti

“Google” sāks maksāt Francijas ziņu izdevējiem par viņu saturu

Labas vēstis beidzot nonākušas pie Francijas ziņu izdevējiem. Kompānija "Google" vakar noslēdza jaunu autortiesību līgumu ar Francijas ziņu izdevējus...

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...

Jaunākā Google Chrome versija palīdzēs novērst vāju paroļu izmantošanu

Būsim godīgi paši pret sevi - katram no mums vēsturiski līdzi velkas vairākas senas paroles, kas netiek mainītas, jo...

Lietotāji ziņo par problēmu ar jauno Apple M1 aprīkoto datoru ekrānsaudzētājiem

Pēdējo dienu laikā Apple Mac datoru lietotāji sūdzējušies par problēmām ar uznirstošu ekrānsaudzētāju datora ekrānā, un šī problēma novērota...Dizaina uzņēmums Resting Risk Face ir radījis visai interesantu risinājumu respiratoriem, kuri aizsedz seju, kad tie tiek izmantoti, lai izvairītos no slimībām. Tos arvien vairāk varam redzēt arī mūsu ikdienā koronavīrusa uzliesmojuma dēļ.

N95 ir respiratora modelis, kurš ir paredzēts ikdienas lietošanai dažādu slimību saslimšanas laikā, jo tas ļoti ērti pieguļ sejai, spējot aizsargāt pret 95% dažādu daļiņu (0,3 mikronu lielumā). Taču kā mēs esam novērojuši, tad šīs maskas aizsedz visu muti un daļu sejas, kas varētu veicināt to, ka vairs nav iespējams atbloķēt savu mobilo telefonu ar sejas atpazīšanas sistēmu. Tāpēc Resting Risk Face radījusi savu versiju šai maskai, kura uz tās izprintēs to sejas daļu, kura būs aizsegta.

Lietotājam būs tikai jānoskanē sava seja un printeris ar dabiskām krāsām izprintēs šo nosegto sejas daļu uz respiratora, nepadarot to kaitīgu no jaunā apstrādes viedokļa. Tiesa šis risinājums strādāšot tikai ar iPhone modeļiem, kā arī produkts nav oficiāli pieejams, bet ir iespējams pieteikties jaunākajai informācijai mājaslapā. Pati kompānija tajā joko par to vai šis produkts ir joks, atbildot divdomīgi, izmantojot atbildes “jā” un “nē”, jo vīrusi taču neesot joks.

AvotsKottke

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Prusljix

hmm… ļoti šaubos, ka ar šādu var apmuļķot Apple Face ID… Face ID darbojas arī pilnīgā tumsā, tas nozīmē, ka viņam pilnīgī Po, kas uz tā štrunta uzzīmēts. Svarīga ir sejas forma. Šis respirators pavisam noteikti to nekopē.

Kristaps Ķēdis

Jā un nē. Domājams, ja ļausi atpazīt sevi tālrunim jau ar šādu masku, tad ļoti iespējams, ka tālrunis varētu tevi atpazīt.

Jānis

Kārtējo reizi kaut kāds šarašnijs kantoris mēģina uzpelnīties uz nelaimes.
Pie tam ar papusei-fake produktu, kas nestrādās uz iphone, bet tikai uz kaut kādiem lētā gala androidiem.

Edgars Rozentals

N95 maskas ir efektīvas tikai ja tev nav sejas apmatojuma. Ja ir tad viņas nepieguļ un nefunkcionē efektīvi.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: