ASUS ROG Theta Electret austiņas datorspēlēm uzskatāmas par pasaulē pirmajām Hi-Fi austiņām spēļu entuziastiem, kas tikušas pie neodīma magnētiem skaļrunīšos un electret tehnoloģijas mikrofona. ROG Theta Electret austiņas savienojamas ar datoriem, konsolēm un viedtālruņiem.

ROG Theta Electret austiņas tikušas pie tā dēvētā electret tehnoloģijas mikrofona, kas nozīmē tikai to, ka šis mikrofons spēs labāk uztvert runāto vietās, kur apkārt ir samērā liels troksnis. Electret tehnoloģijas mikrofoni tiek izmantoti aviācijā, lai būtu skaidrāk dzirdams pilota sacītais, kad apkārt dūc dzinēji. ROG Theta Electret austiņu mikrofonam ir TeamSpeak un Discord pilns atbalsts.

ROG Theta Electret austiņas pievienojamas pie skaņas digitāli-analoga pārveidotāja (DAC) un austiņu pastiprinātāja, lai būtu iespējams maksimālā kvalitātē baudīt mūziku un filmas.

ROG Theta Electret austiņās izmantoti ASUS Essence neodīma magnēti, lai nodrošinātu perfektu basa skanējumu. ROG Hybrid austiņu mīkstās uzlikas rūpēsies par ērtībām un tās par 25% labāk aizvada siltumu no galvas.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowdigitalkAgnisPS4 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
PS4
Viesis
PS4

Cena? Kur nopērkamas?

Agnis
Viesis
Agnis

“ROG Theta Electret austiņu mikrofonam ir TeamSpeak un Discord pilns atbalsts.”
Vai mikrofonam ir Skype atbalsts? Un ja man kāds piezvanīs, vai mikrofons atbalstīs GSM sakaru tīkla zvanus?

“ROG Theta Electret austiņas pievienojamas pie skaņas digitāli-analoga pārveidotāja (DAC) un austiņu pastiprinātāja”
Fancy veids kā pateikt, ka austiņām ir parastais AUX :D

digitalk
Member
digitalk

kā arī aizmirsts pieminēt, ka nav skaļuma regulatora, tikai mic mute.

Krotow
Viesis
Krotow

– Fancy veids kā pateikt, ka austiņām ir parastais AUX :D

Šīm austiņām nav Line-Out izejas. Taču veids kā pateikt, ka austiņas spraužamas mātes plates Line-Out izejā (vēl pazīstams kā AUX, “zaļais caurums”, HeadPhone Out utt.) tiešām ir pārprasti samākslots. Un elektrētais mikrofons nav nekāds megajaunums – tads bija pat VEF telefoniem 1980-jos.