Google paziņojusi, ka jau pēc pāris nedēļām YouTube video straumēšanas servisa izskats galddatoros un klēpjdatoros tiks būtiski izmainīts. Iepriekš Google mainīja YouTube saskarnes nianses vēl 2017. gadā.

Protams, izmainīsies ne tikai YouTube izskats, tiks izmainītas arī vairākas būtiskas lietošanas nianses. Jau šobrīd Google atbalsta lapas foruma sadaļa ir pilna ar sūdzībām par YouTube jaunās saskarnes darbības problēmām un neērtībām.

Reklāma

YouTube neļaus esošo saskarni ilgāk izmantot, tev nāksies jau tuvākajā laikā pārslēgties uz jauno saskarni. Google pat norāda, ka, iespējams, būs jāatjaunina izmantotā tīmekļa pārlūka versija, bet nekas skaidrāk netiek pateikts. Cerams, jaunā YouTube versija neko nesalauzīs tīmekļa pārlūkos, kas nav Google Chrome.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

user experience gūgles onlaina produktos ir zemāka par grīdlīsti un visu trīs lielāko desktopa opsistēmu sliktāko pieredzi kopā. ja no virspuses viss izskatās kaut nedaudz lietojams, tad iebakstot tikai nedaudz dziļāk sākas [pīīīp].

laikam vienīgais par ko gūgli var patiesi uzslavēt ir ieguldītais “neredzamais” darbs ar gmail un spama apkarošanu.

Harijs

Dizains netiks mainīts. Runa ir par to, ka tiks atslēgta iespēja izmantot vecos dizainus un visus pārliks uz 2019. gada novembra versiju (uz kuras pieņemu jau ir visi, kuriem kaut kas īpaši nepietrūkst no vecā)

rudzu rikas

Manā mob. iericē jau ir uzraksts, ka esošais pārlūks drīz youtube netiks atbalstīts. F**ing google – kā vienmēr pamanās daudz ko sačakarēt. Labāku pārlūku par to, kuru izmantoju atradis vēl neesmu. Protams, tas nav kaut kāds standarta defaultais sūds.