Google paziņojusi, ka jau pēc pāris nedēļām YouTube video straumēšanas servisa izskats galddatoros un klēpjdatoros tiks būtiski izmainīts. Iepriekš Google mainīja YouTube saskarnes nianses vēl 2017. gadā.

Protams, izmainīsies ne tikai YouTube izskats, tiks izmainītas arī vairākas būtiskas lietošanas nianses. Jau šobrīd Google atbalsta lapas foruma sadaļa ir pilna ar sūdzībām par YouTube jaunās saskarnes darbības problēmām un neērtībām.

YouTube neļaus esošo saskarni ilgāk izmantot, tev nāksies jau tuvākajā laikā pārslēgties uz jauno saskarni. Google pat norāda, ka, iespējams, būs jāatjaunina izmantotā tīmekļa pārlūka versija, bet nekas skaidrāk netiek pateikts. Cerams, jaunā YouTube versija neko nesalauzīs tīmekļa pārlūkos, kas nav Google Chrome.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
rudzu rikasHarijsdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
digitalk
Member
digitalk

user experience gūgles onlaina produktos ir zemāka par grīdlīsti un visu trīs lielāko desktopa opsistēmu sliktāko pieredzi kopā. ja no virspuses viss izskatās kaut nedaudz lietojams, tad iebakstot tikai nedaudz dziļāk sākas [pīīīp].

laikam vienīgais par ko gūgli var patiesi uzslavēt ir ieguldītais “neredzamais” darbs ar gmail un spama apkarošanu.

Harijs
Viesis
Harijs

Dizains netiks mainīts. Runa ir par to, ka tiks atslēgta iespēja izmantot vecos dizainus un visus pārliks uz 2019. gada novembra versiju (uz kuras pieņemu jau ir visi, kuriem kaut kas īpaši nepietrūkst no vecā)

rudzu rikas
Viesis
rudzu rikas

Manā mob. iericē jau ir uzraksts, ka esošais pārlūks drīz youtube netiks atbalstīts. F**ing google – kā vienmēr pamanās daudz ko sačakarēt. Labāku pārlūku par to, kuru izmantoju atradis vēl neesmu. Protams, tas nav kaut kāds standarta defaultais sūds.