Reklāma

Apple TV un Apple TV+ tagad pieejams LG 2019. gada televizoros

Jaunākie raksti

Ķīna pilnībā aizliegusi maksājumus ar kriptovalūtām

Ķīnas Centrālā banka nākusi klajā ar skarbu vēsti ikvienam kriptovalūtu turētājam šajā valstī. Ķīnas Tautas banka aizvadītās nedēļas piektdienā...

“DJI”, iespējams, gatavo jaunus “Mavic 3 Pro” un “Mavic 3 Cine” dronus

Iespējams, pēc kāda pusotra mēneša, novembrī, uzņēmums "DJI" laidīs klajā savu jaunāko veikumu - bezpilota lidaparātus "Mavic 3 Pro"...

“Twitter” kļūst par pirmo sociālo tīklu, kas atbalsta maksājumus ar kriptovalūtu

Par to, ka "Twitter" savā platformā vēlas integrēt "Bitcoin", rakstījām jau iepriekš. Nu tas beidzot noticis. "Twitter" atjaunojis savu...

“Facebook” pamet galvenais tehnoloģiju speciālists

Izskatās, ka "Facebook" ir pārmaiņu priekšā un pašreiz noslēdz nodaļu, kas būtiski ietekmēja uzņēmuma attīstību. Pēc 13 gadiem "Facebook"...

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

LG Electronics (LG), kas janvārī notikušajā izstādē CES prezentēja 2020. gada viedos televizorus ar Apple TV aplikāciju, tagad šo aplikāciju ievieš arī 2019. gada LG televizoros vairāk nekā 80 valstīs. Aplikācija Apple TV, kurai viegli iespējams piekļūt ar LG Home Launcher, sniedz LG televizoru īpašniekiem iespēju abonēt un skatīties Apple jauno video abonēšanas pakalpojumu Apple TV+, kas piedāvā skatīties tādu Apple oriģinālsaturu kā The Morning Show, See, Servant un Little America.

Ar Apple TV aplikāciju LG televizoru īpašnieki var arī abonēt Apple televīzijas kanālus – tieši  premium video pakalpojumus, kas pieejami gan tiešsaistē, gan bezsaistē, bez reklāmām un pēc pieprasījuma piekļūt savai iTunes video bibliotēkai un iegādāties vai iznomāt vairāk nekā 100 000 filmu un televīzijas pārraižu. Lai izmantotu visus šos pakalpojumus, nepieciešami tikai daži LG Magic Remote tālvadības pults klikšķi.

LG televizori piedāvā lietotājiem kinoteātrim pietuvinātu pieredzi ar labāko attēla un skaņas kvalitāti, lai pielāgotos aizvien plašākam programmu klāstam, ko piedāvā pasaulē labākie satura nodrošinātāji. Ar plašu pārraižu klāstu, kas pieejams Dolby Vision, aplikācija Apple TV ir ideāli piemērota LG televizoriem. LG jau agrīni ieviesa Dolby tehnoloģijas, un tā jaunākie televizori turpina atbalstīt Dolby Vision, piedāvājot skatītājiem reālistiskāko skatīšanas pieredzi ar patiesi izteiksmīgām krāsām, izteiktām detaļām un pārsteidzoši reālu skaņu.

LG 2019. gada televizori atbalsta arī Apple AirPlay 2, kas ļauj skatītājiem dalīties vai parādīt saturu no saviem viedtelefoniem iPhone, planšedatoriem iPad vai Mac datoriem tieši LG televizorā. Lietotāji varēs atskaņot mūziku televizorā un sinhronizēt to ar citiem AirPlay 2 skaļruņiem jebkurā vietā mājā. Tāpat tiek atbalstīts arī Apple HomeKit, kas ļauj lietotājiem viegli un droši kontrolēt savu televizoru ar Home aplikāciju savos iPhone vai iPad, vai ar balsi, izmantojot Siri, tādējādi nodrošinot iespēju ieslēgt vai izslēgt ierīci, regulēt skaļumu, pārslēgt ievades avotus un daudz ko citu.

LG televizoru lietotāji var tagad baudīt Apple TV, kā arī AirPlay 2 un HomeKit visos LG 2019. gada OLED televizoros, NanoCell televizoros (sērijas SM9X un SM8X) un vēlāk šomēnes Apple TV aplikācija kļūs pieejama arī atsevišķos UHD televizoros (sērijas UM7X un UM6X). Apple TV aplikācija un Apple TV+ būs pieejams 2020. gada televizoru modeļos uzreiz pēc to nonākšanas tirgos, kā arī vēlāk šogad LG 2018. gada televizoros pēc programmatūras atjaunināšanas.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Paldies par rakstu. Man ir sm9010 lg. Kā tieši aktivizēt un kas ir LG Home Launcher? Un airplay2 ir jau vai jāgaida atjauninājumu?

Tikai tas Apple Airplay ļoti daudziem LG TV lietotājiem korekti nedarbojas. Neļauj piekonektēt ierīci.

Mēģini atjaunot OS – man uz SM8500 viss strādā bez problēmām.

Tikai Latvija kā parasti ir ielikta sliktajā reģionā, kuriem puse satura nepienākas. Pat USA/UK esošs bezmaksas saturs tiek bloķēts Latvijā. Un tad brīnās, ka torrenti nemirst. Man ir maksas konts Apple TV app, bet lielāko daļu satura nerāda, jo esmu latvietis. Nākas bezmaksas saturu meklēt citur.

vari nosūīt lielu un smirdīgu pateicību tv3gruppen kā lielākajiem un zināmākajiem seriālu tirgus piegānītājiem.

A ķipa uzlabojumi :5w skaļruņu vietā ielika 8w skaļruņus un tāda lieta kā subwoofer tika vnk aizmirsta, svarīgākā tv skaņas detaļa kas uzlabo skaņas kvalitāti. Es neesmu nekādā sajūsmā par šiem tv jo krāsas nav dabiskas un tumšu ainas filmas vnk nav iespējams normāli apskatīt jo melnā toņa vieta ir gaiši zila krāsa kas bojā visu skatu. Ā un vēl mistiskā krāsu maina staigājot gar tv ekrānu kad toni vnk mainās vnk gribas izslēgt tv un izmest pa logu ārā! Īsi sakot iesaku citiem paturēt labāk platekrāna hd crt tv kam krāsas un skana ir pat par 70% labāka neka… Read more »

Mūsdienās super plāno televizoru ražotāji tev ar vislielāko prieku pārdos kādu soundbāru.

Par skaņu piekritīšu, bet pastāsti kā lai plakanā TV iemontē kārtīgu skaļruni, it sevišķi subi.
Bet pat bildi gan nesūdzos, protams pareizi jāsaregulē. Arī neciešu korejiešu dinamiskās noklusējuma krāsas – cilvēkus ar sarkanām sejām.

Reklāma
Reklāma
Reklāma