Spēļu izstrādes uzņēmums Epic Games 2020. gadā turpina patīkamu akciju, kuras ietvaros katru nedēļu ikvienam interesentam ļaus iegūt bezmaksas datorspēli. Šajā nedēļa šis gods ticis Giants Software veidotajam lauksaimniecības simulatoram Farming Simulator 19, kas ir viens labs kumosiņš, jo parasti šādos piedāvājumos ir diezgan prastas un nepopulāras spēles.

Taču to noteikti nevar teikt par Farming Simulator, kura ir uzņēmusi apgriezienus, jo vēl 2019. gadā spēle tika pārdota vismaz 2 miljonos eksemplāros, kas bija visai negaidīts rezultāts pašiem izstrādātājiem. Tāpat šai spēlei 2019. gadā bija vesela e-sporta līga, kurā tika sadalīti vairāk nekā 250 000 EUR naudas balvās, jo pie šādām līgām mēs iedomātos pavisam cita žanra spēles kā Counter Strike, Fortnite un sporta spēles. Tāpat datorspēļu straumēšanas platformā Twitch tai ir savs sekotāju un spēlētāju pulks.

Farming Simulator 19 pieejami vairāk nekā 300 dažādi braucamie un speciālais aprīkojums no nozares populārākajiem uzņēmumiem. Spēlē iespējams pat jāt ar zirgiem, un, protams, nodarboties ar zemkopību un lopkopību. Ir iekļauts viss no A līdz Z ar labu grafiku, kas to visu papildina ar iespēju spēlēt kopā ar citiem fermeriem, kas šo spēli pacels citā līmenī. Tā kā pasteidzieties, jo piedāvājums spēkā vien līdz 6. februārim.

Tiesa, lai iegūt spēli savā īpašumā nāksies piereģistrēties Epic Games sistēmā, taču par to nekas nav jāmaksā, kā arī spēle kopš lejupielādes brīža vienmēr paliks jūsu īpašumā. Acīmredzami kompānija tādējādi ievāc vērtīgu klientu informāciju. Tā kā tiem, kuri sevi savulaik saukuši par Draugiem un Facebook sociālo tīklu fermu ekspertiem, ir laiks jauniem izaicinājumiem.

Starp citu, vai Facebook un Draugos joprojām ir šīs fermas spēlītes?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis Meisters

Šito mēģināju kkādas trīs reizes spēlēt, visas reizes pēc 2 nēdēļām saliku max naudu , sapirku visu un spēli izdzēsu :D

Jānis

Tas attiecas arī uz konsolēm?

Čiekurs

Nē, jo šo uzsauc Epic games, kas mājo PC.

Krotow

Simulators lauciniekiem iesācējiem. Tuvojošās darba tirgus pārdales sakarā robotizācijas dēļ var būt noderīgi. Ja vien roboti nepārņems traktorus un kombainus ātrāk :)

Tiesa nemanīju tur kolhozu laiku tehniku (MTZ, K u.tml.). Šur tur laukos ir redzēta kustam.

wils

Kas meklē, tas atradīs – https://fs19.net/tag/mtz/

KGamer

Kā var nolādēt par brīvu