Pirms oficiālā jauno Samsung telefonu prezentācijas pasākuma, internetā noplūdušas bildes, kurās redzama iespēja pavisam viegli starp diviem Samsung telefoniem nosūtīt dažādu veidu failus, gluži tāpat kā tas šobrīd ir iespējams caur Apple AirDrop. Samsung šo servisu nosaucis par Quick Share.

Šī dalīšanās programma ļaus nosūtīt dažādus failus uz kādu Samsung telefonu, kurš atrodas tuvumā, kā arī regulēt vai informāciju var saņemt tikai no telefona kontaktiem vai no jebkura cilvēka. Tiesa, šī iespēja pagaidām redzēta uz viena no potenciāli jaudīgākajiem Galaxy S20+ 5G modeļiem, kurš vēl tikai nonāks tirgū, tāpēc nav iespējams pateikt, vai Quick Share būs pieejams arī uz vecākiem modeļiem. Papildus savienojumam ar citu telefonu, šī iespēja ļaus nodot informāciju Samsung SmartThings tīklā uz dažādiem viedajiem gadžetiem. Šajā gadījumā informāciju sākumā būs jāieliek mākonī un dienā būs noteikts datu pārraides limits.

Avots: Max Winebach/XDA Developers

Apple AirDrop gadījumā iespējams ar failiem dalīties gan uz Mac, gan uz iPhone, gan uz iPad, tā kā ikdienā šis var būt ļoti ērti, ja ir vajadzīgs uz sitienu dalīties ar informāciju. Tāpat tautās dzirdēts, ka AirDrop tiek izmantots ļoti asprātīgā veidā, kā piemēram, sūtot numuru meitenēm, kuras atrodas bāros, vai arī vienkārši smieklīgas bildes nepazīstamiem cilvēkiem publiskās vietās.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrotowGundarsSkābeneMahmudsdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jaņķels
Viesis
Jaņķels

“tāpat kā tas šobrīd ir iespējams caur Apple AirDrop“ :D
Tas ir iespējams vairāk kā 8 gadus! :D

digitalk
Member
digitalk

tevis rakstītais jāsaprot, ka šobrīd vairs nav iespējams?

Skābene
Viesis
Skābene

Tu jau 8 gadus no Iphone sūti failus uz Samsung!? Wow :D

Krotow
Viesis
Krotow

Cerams ka šī failu dalīšana arī notiks ātrāk, kā kopējot caur Bluetooth. Citādi līdz šim kaut kā stulbi sanāca – diviem blakus esošiem telefoniem ir ātrs mobilā interneta pieslēgums un 5 GHz WiFi atbalsts, taču failus pa tiešo starp abiem kopēt var ar ātrumu +/- 300 KB/s.

Gundars
Viesis
Gundars

Gadiem uz Android ir pieejams Wi-Fi Direct
Kurš pie pilna saprāta failu pārsūtei vairs izmanto bluetooth?
https://www.androidpit.com/what-is-wifi-direct

Krotow
Viesis
Krotow

Un kuram tad ir izdevies to ērmu iedarbināt?

Mahmuds
Viesis
Mahmuds

Lai starp diviem telefoniem pārsūtītu failus, kādreiz lietoju Lenovo “Share It”, tagad – Xiaomi “ShareMe”. Abas programmas izmanto Wi-Fi tīklu, tā ka pat lielu failu pārsūtīšana notiek ātri.