ASUS izziņojis Nvidia RTX 2070 videokarti, kas paredzēta Intel jaunajai spēļu minisistēmai. ASUS Dual GeForce RTX 2070 Mini videokarte ir tikai 20 cm gara, tā tikusi pie diviem aktīvās dzesēšanas ventilatoriem.

ASUS Dual GeForce RTX 2070 Mini videokarte jau ir iegādājam, tās cena ir aptuveni 475 eiro, kas nostāda Dual GeForce RTX 2070 Mini videokarti aptuveni vienā cenā ar citām pilna izmēra GeForce RTX 2070 videokartēm.

Intel iepriekš paziņoja, ka tiks veidoti NUC 9. paaudzes neliela izmēra datori, kas būs paredzēti spēlīšu entuziastiem. NUC 9 Extreme Ghost Canyon sērijas nelielie galddatori būs ne tikai mazi, bet tiem varēs arī nomainīt komponentes – procesoru, RAM, atmiņas un pat videokartes.

CES 2020 nories laikā Lasvegasā Intel ieskicēja Ghost Canyon nelielo NUC datoriņu iespējas. Ghost Canyon pamatā būs Intel NUC Compute Element iniciatīva, kas nozīmē, ka Intel veidos viegli nomaināmas (bet, visticamāk, arī dārgas) komponentes, kuru skaitā būs arī spēlēm paredzētas videokartes. Ghost Canyon datori būs niecīgos izmēros, to tilpums nepārsniegs 5 litrus.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kristaps SkutelisCits Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Cits
Viesis
Cits

Vai ir kas zināms par to, vai upurēta veiktspēja? Savulaik mulsināja, ka daži “mini” karšu modeļi ir švakāki, bet daži – līdzvērtīgas jaudas.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Loģiski uz šo raugoties, būtu jābūt mazākai veiktspējai, jo sliktākas dzesēšanas gadījumā (gan pati videokarte, gan korpuss, kurā praktiski vairs nav vietas gaisa apmaiņai) ražotājiem būtu jāsamazina darba frekvences, lai tās sistēmas neizceptos. Es domāju, ka mēģināsim šogad tikt pie kāda no šādu mazuļu testa, lai paši savām acīm redzam, cik tie veiksmīgi darbojas.