Kārtējās baumas par Samsung Galaxy S11 (citi avoti Samsung Galaxy S11 dēvē par Galaxy S20 sēriju) viedtālruņu sēriju norāda uz pamatīgām RAM atmiņu ietilpībām – tiek runāts, ka Galaxy S11 sērijas viedtālruņi saņems vismaz 12 GB RAM. Dārgākie Galaxy S11 pārstāvji pat tikšot pie 16 GB RAM.

Tāpat no Galaxy S11 sērijas tiek gaidītas 108 megapikseļu kameras ar 8K video ierakstu (ar 30 kadriem sekundē) un gana ietilpīgu 4500 mAh akumulatoru. Izmēros lielākais Galaxy S11+ saņems 6.9 collu AMOLED ekrānu.

Pat lētākais Galaxy S11 modelis, kas šobrīd atbilstu Galaxy S11e numerācijai, tiks pie 12 GB RAM.

Šobrīd vēl neviens viedtālrunis nav ticis pie 16 GB RAM. Faktiski pat galddatoriem šobrīd pietiek ar 8 GB RAM, ja vien lietotājam nav kādas specifiskākas nepieciešamības. Tiek runāts, ka Black Shark 3 5G modelim būšot 16 GB RAM, par jaunajiem OnePlus 8 modeļiem arī nekas vēl nav zināms.

Reklāma

10
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
SanKristaps Skutelisrudzu rikasHarijsOskars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
REALAIS
Viesis
REALAIS

Jau paspēja nopludināt telefonu ar s20 ekrānā ielādēšanas ekrānā. Tā kā S20 vien būs

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Mhm, es arī redzēju šādas bildes. Bet hop teiksim, kad ierīce reāli būs izlaista.

wils
Viesis
wils

5G aparātu īpašnieki varētu apstiprināt, cik sistēma noēd ram, lai aparāts spētu funkcionēt 5G tīklā. Ja nemaldos, vismaz 4 GB, ne?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Diez vai tur kaut ko īpašu nosaka 5G atbalsts. Drīzāk, cik RAM vajag OS, kam ir šāds atbalsts. Tātad, Android un man liekas, ka ar 4GB ir knapais minimums.

Ess
Viesis
Ess

5g varbūt arī “ed” daudz, es nez.., bet ja runa iet par pašu OS tad vismaz pagaidām ar 8.0 android un manu Galaxy s7 (4gb ram) pietiek vēl atliektiem galiem

Oskars
Viesis
Oskars

Visu nosaka kas darbojas fona, gan ari UI. Ur kas censhas izskaistinat UI, bet taja pasha laika tas panjem vairak resursus.

Harijs
Viesis
Harijs

5g atbalsts nemaina ram izmantošanas daudzumu. Pats izmantoju samsung note 10 plus, tam arī ir 12gb ram, minimālais ram apjoms, ko varu dabūt ir 3.8gb, maksimālais apjoms 7gb ( ja netiek aizvērtas 10 soc. tīklu programmas un dažas spēles.) Izmantoju android 10. Par 5g tagad vajadzētu aizmirst. Tajā brīdi, kad būs kautcik pieejams 5g šie jaunie samsung telefoni jau būs novecojuši.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Es domāju, ka dažādi modemi dažādi izmanto sistēmas resursus un tāpēc 5G gadījumā RAM lietojums principā varētu būt savādāks nekā 4G gadījumā. Tiesa, pagaidām pie mums šo īsti nav kur pārbaudīt, ja vien neplānojam dzīvot teltī pie tām pāris bāzes stacijām.

rudzu rikas
Viesis
rudzu rikas

Sviests. Manā skatījumā tālruņu attīstība iet galīgi ne pa to ceļu pa kādu tai vajadzētu iet. Ražotāji jau vairs nezina ko izdomāt, lai tik pērk atstājot novārtā lietas, kas ir svarīgas. Jo ma jo… 12GB atmiņas telefonā… wtf. Kam to reāli vajag? To naudu varēja ielikt bateriju attīstībā. 108megapikseļu kamera arī lol.

San
Viesis
San

Kas tev liek šādus pirkt? 12GB ram lieki noder, ja telefonu izmanto ar dokstacijām, Dex utt. Dex uz monitora ar klavieri un peli ikdienas darbiem ir neaizvietojams!