Kāds Twitter lietotājs Zed (@zed1291) savā profilā publicējis ierakstu, ka Apple jaunākās bezvadu austiņas AirPods Pro joprojām iespējams savienot un klausīties caur tām mūziku ar 2009. gadā izlaisto iPhone 3GS modelis. Tas nozīmē, ka nu jau 11 gadus vecs “ābolītis” būs saderīgs ar tehniski advancētu 2019. gada produktu.

Kā norāda lietotājs, tad austiņas darbojas gandrīz perfekti, vienīgi gadās brīži, kad noklausoties dziesmu, neturpina skanēt nākošā. Tad nepieciešams pielikt telefonu tuvāk austiņām, un viss turpinās. Bija šaubas, ka ārējo trokšņu slāpēšanas opcija varētu nedarboties, taču to iespējams manuāli ieslēgt, izmantojot pašas austiņas.

Konspirācijas teoriju mīlētājiem šis ir neliels spļāviens sejā, saistībā ar to, ka mūsdienu mobilo ražotāji cenšas mākslīgi “nogalināt” iepriekšējo izlaidumu ierīces, neatjaunojot programmatūru un pārstājot sniegt atbalstu. Šis gadījums pierāda, ka 2014. gadā pēdējo iOS 6.1.6. saņēmušais iPhone 3GS vēl var izrādīties noderīgs. Salīdzinājumam, Galaxy Buds darbosies ar ierīcēm, kuras darbina vismaz Android 5.0. un 1,5 GB RAM, kam vidēji atbilst sākot ar 2015. gadu ražotie telefoni. Protams, ar atbilstošiem izņēmumiem.

Realitātē gribētos ticēt, ka iPhone 3GS un iPhone 4 vairs nav aktuāli, taču redzēts, ka AirPods lieto cilvēki ar iPhone 5, iespējams, iPhone SE versijām, kuras arī vairs nav pirmā svaiguma. Tiesa, SE ir pieejams jaunākais iOS 13, kas norāda gan uz Apple plašo mobilās operētājsistēmas pieejamību, gan patiesu koncentrēšanos uz produktu kā vērtību, ne tikai liekot vienmēr pirkt pašu jaunāko modeli.

Starp citu, mūsu pašu Kristaps pagājušajā nedēļas nogalē rakstīja par savu intīmo pieredzi ar “vecajām” AirPods austiņām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Madara Saule

Intīma pieredze ar austiņām…

nekas jauns

Apple AirPods iespējams savienot pat ar 10 gadus vecu jebkuru telefonu ar bluetooth.

Roberts

Man izdevās pievienot JBL Charge 3 pie 2005.gada Benq-Siemens caur Bluetooth, un vēl pie 1988.gada kasešu atskaņotāja. Tā kā kas tur tāds?