Filmu studija Warner Bros. uzsāks izmantot mākslīgā intelekta vadītu projektu vadības platformu, lai ātrāk spētu novērtēt filmas lietderību, jo kompānija paziņojusi par sadarbības uzsākšanu ar Cinelytic.

Izmantojot specializēto projektu vadības sistēmu tieši izklaides industrijai no Cinelytic, Warner Bros. vēlas aizstāt zemas vērtības rutīnas darbus filmu veidošanas procesā, kuros bieži vien cilvēki iztērē daudz nevajadzīga laika. Sistēmai tiks uzticēti tādi uzdevumi kā noteikt potenciālos filmas ienākumus, aktieru vērtību un kad būtu vislabākais laiks, lai atklātu par topošo kinodarbu. Tai gan netiks uzticēti tik atbildīgi lēmumi, kā potenciālā scenārija izvērtēšana un izvēle par to, vai filma vispār tiks uzņemta.

Šis uzskatāms par diezgan neierastu soli, izmantot mūsdienu iespējas dažādu radošo darbu veikšanā, jo Holivudā joprojām valda paradigmas, ka nevar ļaut kaut kam mākslīgam izvērtēt scenārijus un citas lietas, jo cilvēks to it kā spēs izdarīt labāk.

Jau citos rakstos pieminētajā YouTube šovā “The Age of A.I.” tieši tiek atspoguļotas šīs 2 situācijas, ka autosacīkstēs tiek izmantota mākslīgā intelekta analīze, taču cilvēkam ir iespēja izlemt gala lēmumu, kas šajā piemērā izrādījās nepareizs. Un otrā situācijā tiek runāts par mākslīgā intelekta rakstītiem filmu scenārijiem, kas gan no cilvēka loģikas ir ļoti specifiski un neatbilst saprātīgam salikumam. Labāko veikumu variet novērtēt savām acīm.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
MeMySelf

Šaubos ka filmas kļūs labakas.

digitalk

studija grib ietaupīt/nopelnīt, nevis padarīt filmas labākas.