Filmu studija Warner Bros. uzsāks izmantot mākslīgā intelekta vadītu projektu vadības platformu, lai ātrāk spētu novērtēt filmas lietderību, jo kompānija paziņojusi par sadarbības uzsākšanu ar Cinelytic.

Izmantojot specializēto projektu vadības sistēmu tieši izklaides industrijai no Cinelytic, Warner Bros. vēlas aizstāt zemas vērtības rutīnas darbus filmu veidošanas procesā, kuros bieži vien cilvēki iztērē daudz nevajadzīga laika. Sistēmai tiks uzticēti tādi uzdevumi kā noteikt potenciālos filmas ienākumus, aktieru vērtību un kad būtu vislabākais laiks, lai atklātu par topošo kinodarbu. Tai gan netiks uzticēti tik atbildīgi lēmumi, kā potenciālā scenārija izvērtēšana un izvēle par to, vai filma vispār tiks uzņemta.

Šis uzskatāms par diezgan neierastu soli, izmantot mūsdienu iespējas dažādu radošo darbu veikšanā, jo Holivudā joprojām valda paradigmas, ka nevar ļaut kaut kam mākslīgam izvērtēt scenārijus un citas lietas, jo cilvēks to it kā spēs izdarīt labāk.

Jau citos rakstos pieminētajā YouTube šovā “The Age of A.I.” tieši tiek atspoguļotas šīs 2 situācijas, ka autosacīkstēs tiek izmantota mākslīgā intelekta analīze, taču cilvēkam ir iespēja izlemt gala lēmumu, kas šajā piemērā izrādījās nepareizs. Un otrā situācijā tiek runāts par mākslīgā intelekta rakstītiem filmu scenārijiem, kas gan no cilvēka loģikas ir ļoti specifiski un neatbilst saprātīgam salikumam. Labāko veikumu variet novērtēt savām acīm.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
digitalkMeMySelf Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
MeMySelf
Viesis
MeMySelf

Šaubos ka filmas kļūs labakas.

digitalk
Member
digitalk

studija grib ietaupīt/nopelnīt, nevis padarīt filmas labākas.