web analytics

Bing zaudē DuckDuckGo jaunākajā Eiropas Android meklēšanas dziņu sacensībā

Jaunākie raksti

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību kopā ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk...

“Mercedes” oficiāli prezentē “EQA” elektrisko krosoveru

Vācu autoražotājs "Mercedes" oficiāli prezentējis "EQA" elektrisko krosoveru, kas kļūs par jaunāko papildinājumu ražotāja elektriskā apakšzīmola "EQ" piedāvājumā. Pirmoreiz...Google izziņojusi jaunāko meklēšanas dziņu izmantošanas statistiku Android lietotājiem Eiropā. Par pēdējām vietām sacenšas DuckDuckGo un Bing meklēšanas dziņi.

No 1. marta Eiropā Android viedierīcēs Google nāksies piedāvāt citu meklēšanas dziņu izmantošanu. Kuru meklētāju lietotājs izvēlēsies, tas arī kļūs par noklusējuma meklēšanas dzini visās lietotnēs un operētājsistēmā.

Google no Eiropas Komisijas jau vairākkārt saņēmusi sodus par dažādiem konkurences pārkāpumiem. Par Google meklēšanas dziņa ciešu piesaisti Android, Google jau saņēma 4.34 miljardu eiro sodu, kas saistāms arī ar meklēšanas dziņa piesaisti Android.

Visiem meklēšanas dziņiem nepietiks vieta Android uzstādīšanas izvēlnē, tāpēc tiek gaidīts, ka Google rīkos sava veida izsoli, lai meklēšanas dziņi nonāktu Android izvēlnēs.

Zināms, ka Latvijā bez Google meklētāja mums tiks piedāvāti arī DuckDuckGo, Info.com un Yandex meklēšanas dziņi. Bing pie mums nemaz nepiedāvās.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Black

Ja uzreiz atmet paranoiķus un tamlīdzīgos! Priekš kam, un kas vispār izmanto to “duck duck…” ?

Krotow

Tur nav tāds uzsvars uz pārdošanu kā Google. T.i. ja meklē informāciju par to kā mājās nomainīt spuldzīti, pirmajās 50 rezultātos nestāvēs Depo un sēņuku reklāmas. Un mazāks risks ka pēc meklētām un apmeklētām vietnēm sāks piesūtīt reklāmas vai vēl ko jautrāku.

Artis A

Es pats izmantoju telefonā, patīk, ka mazāk ņem vērā to, ko runāju viedā TV tuvumā :D Bet ja godīgi, tad nekādas atšķirības ikdienā, it īpaši telefonā. Lūk datorā ir ērtāk, jo vismaz man vajag bieži konvertēt inch -> cm, USD -> EUR utt. Tur Google ir kā kulaks uz acs.

digitalk

googles meklēšanas kvalitāte ir acīmredzami degradējusies pēdējo gadu laikā. var jau būt, ka tas ir saistīts ar SEO un indeksējamās informācijas apjomu, bet man kaut kā vienaldzīgas googles problēmas. arvien vairāk pirmajos rezultātos dod ārā bezsakaru, kur pat nav visu meklēto vārdu. reāli sāk prasīties pēc find funkcijas pirmajos 200+ googles meklēšanas rezultātos, lai atsijātu drazu.

un jā, «tas, ka man ir paranoja, vēl nenozīmē, ka man neseko».

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: