Quantcast
More
  Reklāma

  Rīgā atklāj jaunu ēdienu piegādes platformu Bolt Food

  Jaunākie raksti

  Šodien Latvijas tirgū ienāk vadošā Eiropas transporta pakalpojumu sniedzēja Bolt ēdienu piegādes platforma Bolt Food. Jau šobrīd Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pasūtīt maltīti no vairāk kā 170 restorāniem. Nākotnē “Bolt Food” plāno paplašināties un piedāvāt pakalpojumu arī citās Latvijas pilsētās.

  Pašlaik platforma piedāvā piegādi no vairāk kā 170 restorāniem Rīgā, tai skaitā McDonald’s, Lido, Vairāk Saules, Čili pica, Ezītis Miglā, Lidojošā varde un Ausmeņa kebabs. Lai izmantotu jauno pakalpojumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food aplikāciju Apple vai Android ierīcēm. Pēc reģistrācijas lietotājiem būs iespēja iepazīties ar piedāvājumu, atkarībā no atrašanās vietas. Ēdienu būs iespējams pasūtīt uz galvaspilsētas centru, tālo centru, Purvciemu, Teiku, Pļavniekiem un Ķengaragu. Drīzumā pasūtījumu zonu plānots paplašināt, iekļaujot Pārdaugavu un vairākus attālākus rajonus.

  “Esam izvērtējuši augošo pieprasījumu pēc ēdienu piegādes pakalpojumiem, un, ņemot vērā klientu vēlmes, ar Bolt Food varam iepazīstināt arī Rīgas iedzīvotājus. Izveidotā infrastruktūra, kā arī uzņēmuma pieredze un zināšanas ļauj ienākt ēdienu piegādes tirgū ar pārliecību,” stāsta Latvijas reģionālais vadītājs Kārlis Ķezberis.

  Lai iepazīstinātu lietotājus ar jauno platformu, pakalpojuma ieviešanas laikā, pasūtot jebkuru ēdienu, pamata piegāde no tuvējiem restorāniem būs bezmaksas, taču tālākiem pasūtījumiem tiks piemērota papildus piegādes maksa. Turklāt Bolt Food klienti varēs novērēt plašo restorānu izvēli, jo vairāki no tiem līdz šim nav piedāvājuši ēdienu piegādes pakalpojumus.

  “Mūsu mērķis ir sniegt ātrāku un ērtāku ēdienu piegādi, tāpēc mūsu kurjeru loks ir ļoti plašs. Tāpat kā transporta pakalpojumu platformā, mums ir svarīgi visiem kurjeriem nodrošināt iespējami labāko atbalstu, lai saglabātu augstu pakalpojuma kvalitāti, vienlaikus piedāvājot izdevīgas cenas ikvienam klientam,” informē Kārlis Ķezberis.

  Rīga ir ceturtā pilsēta pasaulē, kur tiek piedāvāts Bolt Food pakalpojums. Pagājušā gada augustā platforma tika atklāta Igaunijā, Tallinā, kam vēlāk sekoja Tartu un Lietuvas galvasspilsēta Viļņa. Tuvākajā laikā Bolt Food uzsāks darbību arī Dienvidāfrikā un citās Eiropas un Āfrikas pilsētās. Šis ir jau trešais pakalpojums, kas tiek piedāvāts Rīgas iedzīvotājiem līdz ar kopbraukšanu un elektrisko skrejriteņu servisu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Matīss
  08.01.2020 10:44

  Sanāk, ka Pārdaugava var iet cirst :D

  Jānis
  08.01.2020 12:56

  Patīk, ka aplikācijā izvēloties “restorānu” var ērti pāriet pa kategorijām augšā uzspiežot uz konkrētās lietas un nav jascrollē cauri visam kā woltā. Savukārt ēdiena noņemšana ir nežēlīgi neērta, kā arī nemaz nepiedāvā scheduled order un self pickup (vismaz neatradu), kas īstenībā ir ļoti nozīmīga lieta.

  Einis
  08.01.2020 14:38
  Reply to  Jānis

  Kādu self pickup tu vēl gribēji no firmas, kas transportē ēdienu? Tas taču tev nav veikals kā Rimi vai Mahima.

  Jānis
  08.01.2020 15:59
  Reply to  Einis

  Tādu pašu kā Woltā? Kāds sakars ar rimi vai maksimu?
  Šā vai tā paziņojums atnāk gan restorānam, lai var sākt gatavot, gan kurjeram, lai var savākt kad gatavs. Tikai šajā gadījumā tas būtu tikai restorānam.
  Kāpēc lai es nevarētu pasūtīt ēdienu un, zinot, ka es braukšu garām tai vietai pēc 30 min pats savākt? Nevis, lai es atbraucu uz restorānu, pasūtu takeaway un gaidu 30 min mašīnā?
  Boltam no tā ir 0 sliktu lietu, neredzu, kāpēc tāda lieta neekistē.

  Agris
  08.01.2020 18:10
  Reply to  Jānis

  Vietējam restorānam gan jāsamaksā Boltam par to. Vai tad konkrētajam restorānam nevar pasūtīt caur pašu aplikāciju vai telefonu?

  Jānis
  09.01.2020 08:42
  Reply to  Agris

  Par to vai restorāni maksā Boltam/Wolta vai tie maksā restorānam zina paši Bolt un Wolt. Jo abas puses ir ieinteresētiem tajā biznesā un pēc idejas nevienam nebūtu jāmaksā vienam, otram, jo viens bez otra nevar dzīvot. Drīzāk pēc loģikas boltam un woltam būtu jāmaksā pašiem restorāniem, jo tas ir viņu iztikas avots.
  20 dažādas aplikācijas vai meklēt internetā vai eskistē telefona numurs kaut kāda ne mobile-friendly mājaslapā, protams ir variants, bet būtu ideāli ja būtu viena aplikācija kur to visu var izdarīt hmm… žēl ka tādas nav vai ne?

  08.01.2020 23:01
  Janka no Latgales
  09.01.2020 10:16

  Ausmena Kebabs, kuuul!

  Reklāma