Paziņots, ka Sony Corp. nākas savas rūpnīcas darbināt 24 stundas diennaktī, un arī tad Sony nespējot saražot pietiekamu kameru moduļu apjomu, lai apmierinātu Apple iPhone pārdošanas apjomu vajadzības.

Lai arī viedtālruņu tirgus turpina sarukt, Sony un citi detaļu ražotāji atraduši veidus, kā aizlāpīt viedtālruņu tirgus radīto iztrūkumu budžetā. Sony jau vairākus gadus ražo Apple iPhone kameras un to gaismjūtīgos sensorus. Sony paziņojis, ka pēdējos divus gadus viedtālruņu kameru sensoru rūpnīcas darbojas bez apstājas, bet arī tad nav iespējams saražot pieprasīto apjomu.

Reklāma

Sony šobrīd strādājot pie jauna tipa kameras sensora, kas spēšot uztvert pasauli trīs dimensijās. Kameru pavadīs tā dēvētais ToF (time of flight) sensors, kas ar lāzeriem mērīs kadrā redzamo objektu un tā attālumu no fona. Baumas jau iepriekš norādīja uz Apple vēlmi nākamā gada iPhone 12 uzstādīt 3D kameras sensoru. Jaunas iespējas un tehnoloģijas palīdzēs pārdot gaidāmos iPhone modeļus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Monitor

Kas tas var būt par telefonu ja viņam tikai ārējā uzbūve un procesors ir no iPhone bet pārējais no citām firmām (kamera no Sony, displejs no samsung utt) isi sakot šie iphone telefoni ir pusfabrikāti!

andritis

.

Kristaps Skutelis

Tieši tāpat top praktiski visi citi viedtālruņi. Neviens pats netaisa tos no nulles.

Monitor

Kā ir ar sony, huawei un samsung manuprāt viņiem vis ir orginals?

Kristaps Skutelis

Te nav runa par oriģināls vai neoriģināls. Neviens telefonu ražotājs netaisa telefonu pats, bet izmanto labākās/pieejamākās komponentes, kas viņam ir nepieciešamas konkrētajam produktam. Daži ražotāji izstrādā arī savas komponentes, bet arī tad tomēr ne visu telefonu pilnībā. Un tas ir normāli.

digitalk

viņiem procesors atšķirībā no āboļa ir pusfabrikāts.

x x

nesen bija ziņa par ģimeni, kas līdz nesenam laikam dzīvojusi nošķirtībā, uzskatot ka joprojām turpinās wwii….

Jānis

Es domāju labāk izvēlētos Samsung nekā iPhone

Astro

Tieši tāpat kā maizes cepējs – netaisa miltus, neigūst sāli, ūdeni un citas lietas, kas nepieciešamas garšīgai maizei. Bet ar visu to, katram maizes cepējam ir sava maize. Tieši viņa maize.

Kristaps Skutelis

Jā, kaut kā tā :)

dr.brr

kur viņš iegūst raugu?
jo jātaisa ieraugs sākumā
lai maize uzrūgtu
pastulba analoģija
ieraugs = tmsc
maize = snapdragons
lūrēšana uz viņu = sony

digitalk

raugu nopērk, tāpat kā miltus, sāli, ūdeni utt., analoģijai nav ne vainas.

bet ja runā par cepšanu un rauga iegūšanu, tad rauga baktērijas ir sastopamas lielā skaitā miltos un apkārtējā vidē. uztaisīt savu iejavu no nulles var nedēļas laikā :-P

dr.brr

citreiz to raugu nopērk un iemet podā kopa ar iphonu – paskatīties kas notiks

dr.brr

visvairāk kas krīt uz nerviem ir tas ka vairākmiliardu konglomerāts nevar nodrošināt valsts valodu attiecīgajā valstī [un elektroniskajās ierīcēs]
jau vairākus gadus kas pēc šī ražotāja domām ir krievija
attiecīgi šis ražotājs neatzīst eiropas savienības kopsaucējus
un būtu vēlams viņu izslēgt no eiropas tirgus
tiesas ceļā

Skābene

Lielākoties pat ķīniešu ražojumi runā latviski, bet Apple nerunā! Un liela jēga no Siri, ja nevari pateikt, hey Siri, aizved mani uz Jorģa zemitāna ielu! :)

Walter Brunins

Kāds var paskaidrot, kā vispār darbojas 3D sensors? Tak ne jau burtiskā nozīmē? Izklausās, ka Sony ir pārvarējis robežas starp dimensijām… Tur taču nav iekšā kalcīta/rubīna kristāls, kas ir kvantu datora superpozīcijas pamats?! Citādi ko mēs iegūstam?

digitalk

būs kameras sensors apvienots ar tuvās distances lidaru miniatūrā.