Uzņēmums dTOOR pēc vairāku gadu informācijas izplatīšanas ir atvēris mājaslapu, kurā norādīts, ka šī gada rudenī saules gaismā beidzot būtu jāparādās reālam apaļā viedtelefona modelim, kuru sauktu par Cyrcle Phone. Jau netradicionālais nosaukums liecina par vēlmi mainīt pastāvošo viedtelefonu kārtību.

Pirmā informācija par šo projektu parādījusies 2016. gadā, kad Kickstarter finansējuma vākšanas platformā par varēja atbalstīt pirmos prototipus, taču vēl līdz šim brīdim tie nav pieejami lietošanā. Nosaukums dTOOR sevī ietver telefona sūtību un būtību, jo tas ir stāsts par pretēju dizainu taisnstūrim (angliski Designing the opposite of rectangle), kāds ir mūsdienu telefonu dizains. Uzņēmums vēlas izcelt katra cilvēka individualitāti, ja arī telefonam tā ir brīva izvēle. Tieši apaļā forma tiek pasniegta kā ideālākā ievietošanai rokassomā, kabatā vai turēšanai rokā, jo pirmsākumos telefons bijis paredzēts tieši sievietēm. Lai tas būtu sievišķīgs aksesuārs ar glanci.

Sekojot visām tendencēm, telefons būs aprīkots ar 2 sim karšu atbalstu. Tas saņems arī vairs ne tik aktuāli, bet, iespējams, cilvēkus vienojošu elementu – 2 austiņu izejas, kamēr iPhone operētājsistēma ļauj klausīties mūziku divās ar bluetooth savienotās austiņās. Plašāku informācija gan nav pieejama un to par it grūti sameklēt, liecinot par to, ka šis visdrīzāk paliks tur pat, kur 2016. gadā, taču CES izstādē 2019. gadā esot notikusi produkta prezentācija.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium

– jo pirmsākumos telefons bijis paredzēts tieši sievietēm. Lai tas būtu sievišķīgs aksesuārs ar glanci.
Koa!!???

Treu

Tas droši domāts konkrēti par šo modeli un konkrēti šī uzņēmuma vīziju…:)

itanium

Skaidrs, es atkal sapratu, ka tas par telefoniem kopumā 🙄

Windows Phone

Austiņu ieejas?

Centis Ābele

Šādi telefoni tak jau pirms 5 gadiem bija uztaisīti.
https://www.theverge.com/2015/3/3/8140023/smart-pocket-watch-mwc-gadget