Google šobrīd testē jaunu iespēju, integrējot darāmo lietu sarakstu lietotnes Tasks iespējas kompānijas veidotajā digitālajā kalendārā Google Calendar, sniedzot iespēju veidot dažādus to-do sarakstus uzreiz pašā lietotnē. Šis attiecas tieši uz mobilo versiju.

Tās mērķis ir lietotājiem sniegt iespēju, tāpat kā pievienot jaunu notikumu kalendārā, veidot sarakstus ar lietām, kuras, piemēram, jānopērk vai jāizdara, ļaujot to vienkārši izveidot tieši Calendar aplikācijā. Papildus būtu iespējams izvēlēties pievienot jau esošu sarakstu, uzlikt, lai tas atkārtojas pēc noteikta ritma kā nedēļa, mēnesis. Izveidotais atgādinājums tiks attēlots kā vienkāršs ieraksts kalendārā, kas nozīmē, ka tam būs arī atgādinājums un iespēja nomainīt krāsu vai uzlikt speciālu skaņas signālu. Pēc paziņojuma saņemšanas būs iespēja atzīmēt, ka noteiktās lietas ir izdarītas.

Kā viens no lielākajiem bonusiem tiek minēts tas, ka šos sarakstus iespējams izveidot un lietot bez atsevišķas Tasks lietotnes uzstādīšanas telefonā. Tā būs nepieciešama vien tad, ja vēlēsieties ieskatīties sīkākās detaļās. Šobrīd nav zināms precīzs laiks, kad šis atjauninājums būs pieejams lietotājiem, bet tā kā tas jau tiek testēts, tad integrācijas oficiālā versija gaidāma pavisam drīz.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vasko

[1.]Aplausu vētras vērts ir fakts, ka ir cilvēki, kas par šīm bezjēdzīgajām un arhaistiskajām “tu-dū” fiņti-kļuškām – var tā sajūsmā fanot un otrs aplausu vilnis ir tiem, kas pavelkas līdzi pirmajiem – atklājot savā dzīvē Ameriku, bet tikai uz Marsa. [2.]Google ir kā tāds pusaizmidzis igaunis: atčaknās, ka kaut kas notiek, tad sāk domāt un rīkoties (šajā gadījumā – Task integrācija Calendar?- eu, super-iedeja!) [3.]Laikam būs lieki pieeminēts, ka Microsoft ToDo ir ja ne kilometru, tad vismaz 2 vai vnk – ļoti plašu soli priekšā googlim, nemaz nerunājot par to, kā ToDo smuki saintegrēts ar Office 365 vidi. [4.]Googlei jau… Read more »